Coach Ten Hag ziet Ajax nog te veel kansen missen
SITTARD (ANP) - Trainer Erik ten Hag was best wel kritisch na de eenvoudige uitzege van Ajax op Fortuna Sittard (0-5). "We krijgen in de eerste 5 minuten al drie mogelijkheden", zei hij. "Een paar van die ballen moeten er gewoon in. Dat ligt echt aan ons zelf."
"We spelen in zo'n hoog tempo dat de tegenstander fouten gaat maken", zei Ten Hag. "Maar die moeten we dan wel afmaken. Nu duurde het echt te lang voordat we op voorsprong kwamen."
Steven Berghuis opende in de 11e minuut de score voor Ajax. Noussair Mazraoui en Dusan Tadic scoorden ook voor rust. Invallers Mohammed Kudus en Nicolás Tagliafcio bepaalden in de tweede helft de eindstand.
Zo verstevigde Ajax de koppositie in de Eredivisie, met 16 punten uit zes wedstrijden en een doelsaldo van 27-1. "Ik heb een hongerig team gezien", zei Ten Hag. "Maar dat moet ook. We moeten de lat hoger leggen, We balanceren op een koord en als we er af vallen dan is het moeilijk om daar weer op te komen."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
40 minuten geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
41 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden