Coach Ten Hag vreest voor zware blessure bij Antony
MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United vreest voor een zware blessure bij Antony. De Braziliaanse smaakmaker viel donderdag uit in de wedstrijd tegen Chelsea (4-1). De oud-Ajacied moest na een klein half uur met een brancard van het veld worden gedragen.
"Ik kan bevestigen dat het ernstig is. Iedereen heeft gezien dat hij het veld af moest. Het is lastig te zeggen. We moeten tenminste 24 uur wachten en dan weten we hopelijk meer over hoe zwaar de blessure is", aldus Ten Hag. Luke Shaw moest ook worden gewisseld, maar Ten Hag verwacht dat zijn blessure meevalt.
De blessure van Antony zorgde voor een domper op een mooie avond, waarin Manchester United deelname aan de Champions League voor volgend seizoen veiligstelde. Manchester United speelt zondag de laatste competitiewedstrijd tegen Fulham. Volgende week staat de finale van de FA Cup tegen Manchester City op het programma.
Meer uit Voetbal
ZAGREB (ANP) - Zlatko Dalić stopt na negen jaar als bondscoach van Kroatië. De 59-jarige trainer leidde de nationale voetbalploeg van het land naar een tweede plaats op het WK van 2018 en een derde plaats op het WK van 2022, maar werd deze editie in de zestiende finales uitgeschakeld door Portugal (2-1).
12 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR/AFP) - Het Europese voetbal heeft in seizoen 2024/2025 voor het eerst meer dan 40 miljard euro omgezet, maar de groei vlakt af. Dat stelt accountantskantoor Deloitte in zijn jaarlijkse financieel voetbaloverzicht.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zich opnieuw versterkt met een Scandinavische speler. De 21-jarige Noorse spits Erik Flataker komt over van het Zweedse AIK. Hij heeft getekend voor vier jaar.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-aanvalster Sophie Proost maakt de overstap naar Bayern München. Bij de Duitse kampioen heeft de 19-jarige jeugdinternational getekend voor drie seizoenen.
2 uur geledenATLANTA (ANP/DPA) - De Egyptische voetbalbond heeft na de nederlaag (2-3) tegen Argentinië een protest ingediend bij wereldvoetbalbond FIFA. De voorzitter van de Egyptische voetbalbond, Hany Abo Rida, bevestigde dat hij een klacht over scheidsrechter François Letexier en zijn assistenten heeft ingediend en wil dat de Franse arbiter wordt uitgesloten voor de rest van het WK.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Fulham heeft Álvaro Arbeloa aangesteld als nieuwe hoofdcoach. De voormalig coach van Real Madrid is in Londen de opvolger van de Portugees Marco Silva, maakte de club bekend.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Daley Blind keert terug bij Ajax. De 36-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract voor een seizoen. Hij was transfervrij na zijn vertrek bij Girona.
3 uur geleden