Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag vreest voor zware blessure bij Antony

Coach Ten Hag vreest voor zware blessure bij Antony

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United vreest voor een zware blessure bij Antony. De Braziliaanse smaakmaker viel donderdag uit in de wedstrijd tegen Chelsea (4-1). De oud-Ajacied moest na een klein half uur met een brancard van het veld worden gedragen.

"Ik kan bevestigen dat het ernstig is. Iedereen heeft gezien dat hij het veld af moest. Het is lastig te zeggen. We moeten tenminste 24 uur wachten en dan weten we hopelijk meer over hoe zwaar de blessure is", aldus Ten Hag. Luke Shaw moest ook worden gewisseld, maar Ten Hag verwacht dat zijn blessure meevalt.

De blessure van Antony zorgde voor een domper op een mooie avond, waarin Manchester United deelname aan de Champions League voor volgend seizoen veiligstelde. Manchester United speelt zondag de laatste competitiewedstrijd tegen Fulham. Volgende week staat de finale van de FA Cup tegen Manchester City op het programma.

Meer uit Voetbal

Míchel wijt tegendoelpunten van Ajax aan persoonlijke fouten

SPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.

21 minuten geleden
Klaassen: Ajax hoeft na verlies in Split niet in paniek te raken

SPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.

37 minuten geleden
Valse start voor Ajax in competitiefase van Conference League

SPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.

45 minuten geleden
Ajax verliest van Hajduk Split in door vuurwerk onderbroken duel

SPLIT (ANP) - Ajax heeft de eerste wedstrijd in de competitiefase van de Conference League met 2-1 verloren bij HNK Hajduk Split. Het elftal van coach Míchel Sánchez ging in het uitverkochte Poljudstadion ten onder in een duel dat tijdelijk werd stilgelegd nadat de fans van de thuisclub vuurwerk afstaken.

51 minuten geleden
Invaller Meerdink schiet AZ met eerste balcontact naar zege

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft met enige moeite de thuiswedstrijd tegen Hapoel Beër Sjeva in de Europa League gewonnen (2-1). Trainer Leeroy Echteld greep de ontmoeting met de regerend kampioen van Israël aan om spelers rust te geven. Dat bleef met dank aan Mexx Meerdink zonder grote gevolgen. De spits kwam in de 77e minuut in het veld toen zijn ploeg een strafschop kreeg. Hij maakte met zijn eerste balcontact het winnende doelpunt.

1 uur geleden
Hajduk Split - Ajax na onderbreking door vuurwerk weer begonnen

SPLIT (ANP) - De wedstrijd tussen HNK Hajduk Split en Ajax in de competitiefase van de Conference League is na een onderbreking weer begonnen.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino roept op tot eenheid

ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino roept op tot "eenheid" in het internationale voetbal. De FIFA-voorzitter stelde donderdag na een bijeenkomst van de FIFA-raad in Zürich dat "voetbal voor iedereen is, overal ter wereld". Infantino bood eerder op de dag zijn excuses aan voor de fouten die hij maakte met de presentatie van zijn omstreden commercialiseringsplannen voor het WK voetbal.

1 uur geleden