
Coach Ten Hag vond instelling Newcastle United beter
NEWCASTLE (ANP) - Coach Erik ten Hag had een duidelijke verklaring voor de nederlaag van Manchester United tegen Newcastle United. De mannen van Ten Hag verloren het duel met 2-0 en dat had volgens de Nederlandse trainer vooral te maken met de instelling.
"De tegenstander was hongeriger, gedrevener, gemotiveerder en zij wilden absoluut de duels winnen", zei Ten Hag voor de camera van Viaplay. "Op het middenveld werden we een aantal keer overlopen. Dat konden we stoppen met het heel veel blokken van schoten. Maar uiteindelijk creëerden ze zoveel kansen, dat ze er uiteindelijk eentje hebben gemaakt."
Volgens Ten Hag speelde ook de finale van het toernooi om de League Cup mee. Manchester United won dit duel met 2-0 van Newcastle United. "Ze waren zo hongerig om revanche te nemen voor de bekerfinale. Daar zag je dat wij het verschil maakten met dezelfde manier waarmee zij vandaag wonnen. Je moet die passie en die gedrevenheid elke keer op de mat leggen. Doe je dat niet op één of twee posities, dan krijg je problemen."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - De gezondheid en het welzijn van voetballers zijn belangrijke thema's voor de FIFA. Dat zegt voorzitter Gianni Infantino in reactie op de kritiek op de volle speelkalender, met komende zomer het WK voor clubs in de Verenigde Staten met 32 deelnemers.
42 minuten geledenSÃO PAULO (ANP/RTR) - Corinthians heeft trainer Ramón Díaz ontslagen. De Braziliaanse club van Oranje-international Memphis Depay nam dat besluit na de nederlaag tegen Fluminense van woensdag.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United kan een flets seizoen nog altijd glans geven met een grote prijs. De Engelse club van coach Rúben Amorim bereikte de halve finales van de Europa League door Olympique Lyon uit te schakelen. Na het gelijkspel vorige week in Lyon (2-2) won United in een knotsgekke wedstrijd na verlenging met 5-4.
11 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de halve finales bereikt van de Europa League. De Engelse club van coach Ange Postecoglou won met 1-0 bij Eintracht Frankfurt. De eerste wedstrijd in Londen was in 1-1 geëindigd.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Virgil van Dijk speelt ook na dit seizoen bij Liverpool. De Engelse koploper meldt via de eigen mediakanalen dat de 33-jarige Nederlandse aanvoerder zijn aflopende contract met twee jaar verlengt.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax staat zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht mogelijk voor de grootste hindernis richting de 37e landstitel. "We staan voor een enorme uitdaging", blikte trainer Francesco Farioli donderdag op een persconferentie vooruit op de krachtmeting met de nummer 4 van de Eredivisie. "We zijn voorbereid op een verhitte sfeer in het stadion en treffen een ploeg die het ons in Amsterdam ook heel lastig heeft gemaakt. We waren toen vooral voor rust erg dominant maar kwamen niet verder dan een gelijkspel."
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Baas mist zondag de uitwedstrijd van Ajax tegen FC Utrecht. De verdediger is onvoldoende hersteld van een blessure die hij eind vorige maand in een duel met PSV opliep.
1 dag geleden