Coach Ten Hag vond instelling Newcastle United beter
NEWCASTLE (ANP) - Coach Erik ten Hag had een duidelijke verklaring voor de nederlaag van Manchester United tegen Newcastle United. De mannen van Ten Hag verloren het duel met 2-0 en dat had volgens de Nederlandse trainer vooral te maken met de instelling.
"De tegenstander was hongeriger, gedrevener, gemotiveerder en zij wilden absoluut de duels winnen", zei Ten Hag voor de camera van Viaplay. "Op het middenveld werden we een aantal keer overlopen. Dat konden we stoppen met het heel veel blokken van schoten. Maar uiteindelijk creëerden ze zoveel kansen, dat ze er uiteindelijk eentje hebben gemaakt."
Volgens Ten Hag speelde ook de finale van het toernooi om de League Cup mee. Manchester United won dit duel met 2-0 van Newcastle United. "Ze waren zo hongerig om revanche te nemen voor de bekerfinale. Daar zag je dat wij het verschil maakten met dezelfde manier waarmee zij vandaag wonnen. Je moet die passie en die gedrevenheid elke keer op de mat leggen. Doe je dat niet op één of twee posities, dan krijg je problemen."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden