Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag vond instelling Newcastle United beter

Coach Ten Hag vond instelling Newcastle United beter

NEWCASTLE (ANP) - Coach Erik ten Hag had een duidelijke verklaring voor de nederlaag van Manchester United tegen Newcastle United. De mannen van Ten Hag verloren het duel met 2-0 en dat had volgens de Nederlandse trainer vooral te maken met de instelling.

"De tegenstander was hongeriger, gedrevener, gemotiveerder en zij wilden absoluut de duels winnen", zei Ten Hag voor de camera van Viaplay. "Op het middenveld werden we een aantal keer overlopen. Dat konden we stoppen met het heel veel blokken van schoten. Maar uiteindelijk creëerden ze zoveel kansen, dat ze er uiteindelijk eentje hebben gemaakt."

Volgens Ten Hag speelde ook de finale van het toernooi om de League Cup mee. Manchester United won dit duel met 2-0 van Newcastle United. "Ze waren zo hongerig om revanche te nemen voor de bekerfinale. Daar zag je dat wij het verschil maakten met dezelfde manier waarmee zij vandaag wonnen. Je moet die passie en die gedrevenheid elke keer op de mat leggen. Doe je dat niet op één of twee posities, dan krijg je problemen."

Meer uit Voetbal

Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

22 minuten geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

46 minuten geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

2 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

2 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

2 uur geleden
Telstar en FC Twente spelen gelijk in Velsen-Zuid

VELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.

2 uur geleden
Feyenoord gaat voor Sterling en groepsproces naar buitenland

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.

3 uur geleden