Coach Ten Hag vond instelling Newcastle United beter
NEWCASTLE (ANP) - Coach Erik ten Hag had een duidelijke verklaring voor de nederlaag van Manchester United tegen Newcastle United. De mannen van Ten Hag verloren het duel met 2-0 en dat had volgens de Nederlandse trainer vooral te maken met de instelling.
"De tegenstander was hongeriger, gedrevener, gemotiveerder en zij wilden absoluut de duels winnen", zei Ten Hag voor de camera van Viaplay. "Op het middenveld werden we een aantal keer overlopen. Dat konden we stoppen met het heel veel blokken van schoten. Maar uiteindelijk creëerden ze zoveel kansen, dat ze er uiteindelijk eentje hebben gemaakt."
Volgens Ten Hag speelde ook de finale van het toernooi om de League Cup mee. Manchester United won dit duel met 2-0 van Newcastle United. "Ze waren zo hongerig om revanche te nemen voor de bekerfinale. Daar zag je dat wij het verschil maakten met dezelfde manier waarmee zij vandaag wonnen. Je moet die passie en die gedrevenheid elke keer op de mat leggen. Doe je dat niet op één of twee posities, dan krijg je problemen."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
24 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
25 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
13 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
14 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
16 uur geleden