Coach Ten Hag voelt geen druk bij 'sterke eenheid' ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag noemde de zege van Manchester United op Chelsea (2-1) het resultaat van een sterke eenheid. "We domineerden de eerste helft volledig en hadden na een half uur al met 2-0 of 3-0 voor kunnen staan. Het team heeft gevochten en heel goed samengewerkt", zei de oud-trainer van Ajax na de wedstrijd bij Viaplay. "De organisatie was de hele wedstrijd goed omdat de spelers met elkaar communiceerden. Dit is een goed stel hoor."
Ten Hag voelde zich geroepen de teamgeest te roemen na verhalen in de Engelse media dat een deel van de spelers geen vertrouwen meer zou hebben in de coach. United draait een wisselvallig seizoen. Vier journalisten werden zelfs van de persconferentie voorafgaande aan het duel met Chelsea verbannen omdat ze zich volgens Ten Hag niet aan de gemaakte afspraken hadden gehouden. "Ik voel geen druk en die verhalen doen me ook niks, want ik weet hoe het zit. En in de wedstrijd tegen Chelsea heeft iedereen het kunnen zien. We zijn een team, een sterke eenheid."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
8 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
9 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
12 uur geleden