Coach Ten Hag voelt geen druk bij 'sterke eenheid' ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag noemde de zege van Manchester United op Chelsea (2-1) het resultaat van een sterke eenheid. "We domineerden de eerste helft volledig en hadden na een half uur al met 2-0 of 3-0 voor kunnen staan. Het team heeft gevochten en heel goed samengewerkt", zei de oud-trainer van Ajax na de wedstrijd bij Viaplay. "De organisatie was de hele wedstrijd goed omdat de spelers met elkaar communiceerden. Dit is een goed stel hoor."
Ten Hag voelde zich geroepen de teamgeest te roemen na verhalen in de Engelse media dat een deel van de spelers geen vertrouwen meer zou hebben in de coach. United draait een wisselvallig seizoen. Vier journalisten werden zelfs van de persconferentie voorafgaande aan het duel met Chelsea verbannen omdat ze zich volgens Ten Hag niet aan de gemaakte afspraken hadden gehouden. "Ik voel geen druk en die verhalen doen me ook niks, want ik weet hoe het zit. En in de wedstrijd tegen Chelsea heeft iedereen het kunnen zien. We zijn een team, een sterke eenheid."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Amourricho van Axel Dongen kon zijn emoties nauwelijks meer de baas na zijn gelijkmaker voor sc Heerenveen in de slotfase van het duel met Feyenoord (2-2). "Er ging zoveel door me heen", glunderde de aanvaller. "Al die blessures en al die mooie momenten die ik daardoor waarschijnlijk heb moeten missen. Er kwam echt veel bij mij los."
19 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie zag Feyenoord een voorsprong verspelen in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen (2-2). "Dat is zuur en overkomt ons te vaak. Die jongen kan de bal na een hoekschop zomaar inschieten", doelde hij op invaller Amourricho van Axel Dongen. "Dat mag natuurlijk niet. Als je in de 87e minuut nog voorstaat, dan moet je de wedstrijd winnen."
33 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin van Persie van Feyenoord hoopt dat de blessure van Givairo Read meevalt. De rechtsback viel in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-2) uit met klachten aan een hamstring. "Laten we hopen dat het kramp was", zei de coach.
33 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Middenvelder Hwang In-beom baalde van het gelijkspel van Feyenoord bij sc Heerenveen (2-2). "We hebben weer niet het resultaat gekregen dat we wilden", zei hij in de perskamer van het Abe Lenstra-stadion. "We moeten accepteren dat we in een zware periode zitten. Het enige dat we kunnen doen is hard blijven werken, zoals we dat ook tijdens ons trainingskamp in Marbella hebben gedaan. Dan komen we hier uit."
58 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Feyenoord is er na de winterstop niet in geslaagd een serie slechte resultaten te doorbreken. De ploeg van trainer Robin van Persie verspeelde in de slotfase van het uitduel met sc Heerenveen een voorsprong. De ingevallen Amourricho van Axel Dongen, gehuurd van Ajax, maakte in de 87e minuut gelijk voor de thuisploeg (2-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
3 uur geleden