Coach Ten Hag voelt geen druk bij 'sterke eenheid' ManUnited
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag noemde de zege van Manchester United op Chelsea (2-1) het resultaat van een sterke eenheid. "We domineerden de eerste helft volledig en hadden na een half uur al met 2-0 of 3-0 voor kunnen staan. Het team heeft gevochten en heel goed samengewerkt", zei de oud-trainer van Ajax na de wedstrijd bij Viaplay. "De organisatie was de hele wedstrijd goed omdat de spelers met elkaar communiceerden. Dit is een goed stel hoor."
Ten Hag voelde zich geroepen de teamgeest te roemen na verhalen in de Engelse media dat een deel van de spelers geen vertrouwen meer zou hebben in de coach. United draait een wisselvallig seizoen. Vier journalisten werden zelfs van de persconferentie voorafgaande aan het duel met Chelsea verbannen omdat ze zich volgens Ten Hag niet aan de gemaakte afspraken hadden gehouden. "Ik voel geen druk en die verhalen doen me ook niks, want ik weet hoe het zit. En in de wedstrijd tegen Chelsea heeft iedereen het kunnen zien. We zijn een team, een sterke eenheid."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
4 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
8 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
10 uur geleden