Coach Ten Hag verwacht dat Rashford contract verlengt bij United
MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United verwacht dat voetballer Marcus Rashford zijn contract bij de Engelse club zal verlengen. De aanvaller is aan een sterk seizoen bezig. Hij maakte tot nu toe 29 doelpunten in alle competities, waaronder 16 in de Premier League.
Het contract van Rashford loopt nog een jaar door, maar er wordt al enige tijd gesproken over een verlenging. "Ik laat dit proces gaan", aldus de Nederlandse coach. "Het is op dit moment niet belangrijk voor mij of Rashy. Hij is bezig met doelpunten maken. Hij speelt dit seizoen geweldig en het team speelt geweldig. We moeten naar de Champions League en willen ons daarop concentreren. Marcus wil blijven en wij willen dat hij blijft, dus ik denk dat we elkaar daarin wel zullen vinden."
De eerste vier plaatsen in de Premier League geven recht op deelname aan de Champions League. Manchester United staat met nog drie wedstrijden te gaan 1 punt boven nummer 5 Liverpool. De ploeg van Ten Hag heeft nog wel een wedstrijd tegoed. Zaterdag speelt Ten Hag met zijn team tegen Bournemouth. Het is onzeker of Rashford fit genoeg is om in dit duel mee te doen. Hij meldde zich vrijdag ziek.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
44 minuten geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
15 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
15 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
17 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
18 uur geleden