Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag verwacht dat Rashford contract verlengt bij United

Coach Ten Hag verwacht dat Rashford contract verlengt bij United

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United verwacht dat voetballer Marcus Rashford zijn contract bij de Engelse club zal verlengen. De aanvaller is aan een sterk seizoen bezig. Hij maakte tot nu toe 29 doelpunten in alle competities, waaronder 16 in de Premier League.

Het contract van Rashford loopt nog een jaar door, maar er wordt al enige tijd gesproken over een verlenging. "Ik laat dit proces gaan", aldus de Nederlandse coach. "Het is op dit moment niet belangrijk voor mij of Rashy. Hij is bezig met doelpunten maken. Hij speelt dit seizoen geweldig en het team speelt geweldig. We moeten naar de Champions League en willen ons daarop concentreren. Marcus wil blijven en wij willen dat hij blijft, dus ik denk dat we elkaar daarin wel zullen vinden."

De eerste vier plaatsen in de Premier League geven recht op deelname aan de Champions League. Manchester United staat met nog drie wedstrijden te gaan 1 punt boven nummer 5 Liverpool. De ploeg van Ten Hag heeft nog wel een wedstrijd tegoed. Zaterdag speelt Ten Hag met zijn team tegen Bournemouth. Het is onzeker of Rashford fit genoeg is om in dit duel mee te doen. Hij meldde zich vrijdag ziek.

Meer uit Voetbal

Hakimi ondanks rechtszaak voor verkrachting in selectie van PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Marokkaans international Achraf Hakimi zit bij de selectie van Paris Saint-Germain voor het thuisduel van woensdagavond in de tussenronde van de Champions League tegen Monaco. Dat meldt AFP. De 27-jarige verdediger maakte op dinsdag zelf bekend dat hij zich voor de rechter moet verantwoorden voor verkrachting. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

1 uur geleden
Bodø/Glimt vol ongeloof na nieuwe stunt tegen Internazionale

MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

6 uur geleden
Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

14 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

16 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

18 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

22 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

23 uur geleden