Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag verwacht dat Rashford contract verlengt bij United

Coach Ten Hag verwacht dat Rashford contract verlengt bij United

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United verwacht dat voetballer Marcus Rashford zijn contract bij de Engelse club zal verlengen. De aanvaller is aan een sterk seizoen bezig. Hij maakte tot nu toe 29 doelpunten in alle competities, waaronder 16 in de Premier League.

Het contract van Rashford loopt nog een jaar door, maar er wordt al enige tijd gesproken over een verlenging. "Ik laat dit proces gaan", aldus de Nederlandse coach. "Het is op dit moment niet belangrijk voor mij of Rashy. Hij is bezig met doelpunten maken. Hij speelt dit seizoen geweldig en het team speelt geweldig. We moeten naar de Champions League en willen ons daarop concentreren. Marcus wil blijven en wij willen dat hij blijft, dus ik denk dat we elkaar daarin wel zullen vinden."

De eerste vier plaatsen in de Premier League geven recht op deelname aan de Champions League. Manchester United staat met nog drie wedstrijden te gaan 1 punt boven nummer 5 Liverpool. De ploeg van Ten Hag heeft nog wel een wedstrijd tegoed. Zaterdag speelt Ten Hag met zijn team tegen Bournemouth. Het is onzeker of Rashford fit genoeg is om in dit duel mee te doen. Hij meldde zich vrijdag ziek.

Meer uit Voetbal

PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

6 minuten geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

17 minuten geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

18 minuten geleden
Grim ziet talenten vermoeid raken en mist volwassen spelers

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim zag Ajax ook tegen Excelsior (2-2) na rust een voorsprong verspelen. "We spelen een goede wedstrijd en maken twee prima doelpunten", zei hij. "Maar we geven het ook weer weg binnen vijf minuten."

1 uur geleden
Godts baalt van 'onnodig' puntenverlies van Ajax

ROTTERDAM (ANP) - Mika Godts baalde van het gelijkspel van Ajax tegen Excelsior (2-2). De linksbuiten schoot de bezoekers met twee doelpunten op voorsprong, maar zag zijn ploeg toch weer in de fout gaan. "Dit is heel frustrerend", zei de Belg bij ESPN. "Dit is ons ook al vaker gebeurd. Er was ruim een uur niets aan de hand en toch gaat het weer fout."

1 uur geleden
Ajax laat het ook tegen Excelsior afweten na rust: 2-2

ROTTERDAM (ANP) - Ajax blijkt maar niet in staat om twee goede helften te spelen. De club leek op weg naar een simpele uitzege op Excelsior, maar leed toch puntenverlies in Rotterdam (2-2).

2 uur geleden
Liverpool-coach Slot looft Konaté na snelle rentree na dood vader

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot was lovend over verdediger Ibrahima Konaté na zijn doelpunt en goede spel tegen Newcastle United (4-1-winst). De Fransman zou het Premier League-duel eigenlijk niet spelen omdat zijn vader was overleden, maar hij keerde eerder terug vanwege de vele blessures bij de club.

5 uur geleden