Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag verwacht dat Rashford contract verlengt bij United

Coach Ten Hag verwacht dat Rashford contract verlengt bij United

MANCHESTER (ANP) - Coach Erik ten Hag van Manchester United verwacht dat voetballer Marcus Rashford zijn contract bij de Engelse club zal verlengen. De aanvaller is aan een sterk seizoen bezig. Hij maakte tot nu toe 29 doelpunten in alle competities, waaronder 16 in de Premier League.

Het contract van Rashford loopt nog een jaar door, maar er wordt al enige tijd gesproken over een verlenging. "Ik laat dit proces gaan", aldus de Nederlandse coach. "Het is op dit moment niet belangrijk voor mij of Rashy. Hij is bezig met doelpunten maken. Hij speelt dit seizoen geweldig en het team speelt geweldig. We moeten naar de Champions League en willen ons daarop concentreren. Marcus wil blijven en wij willen dat hij blijft, dus ik denk dat we elkaar daarin wel zullen vinden."

De eerste vier plaatsen in de Premier League geven recht op deelname aan de Champions League. Manchester United staat met nog drie wedstrijden te gaan 1 punt boven nummer 5 Liverpool. De ploeg van Ten Hag heeft nog wel een wedstrijd tegoed. Zaterdag speelt Ten Hag met zijn team tegen Bournemouth. Het is onzeker of Rashford fit genoeg is om in dit duel mee te doen. Hij meldde zich vrijdag ziek.

Meer uit Voetbal

Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

25 minuten geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

2 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

2 uur geleden
Depay met Corinthians naar Braziliaanse bekerfinale

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).

6 uur geleden
Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

17 uur geleden
Bayern München verspeelt in Bundesliga punten tegen FSV Mainz

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.

20 uur geleden
Van Persie: ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."

22 uur geleden