Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag tevreden met huidige selectie van Ajax

Coach Ten Hag tevreden met huidige selectie van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag is voorlopig tevreden met de huidige selectie van Ajax. "Als je het goed bekijkt, dan hebben we alleen de positie van linksback niet helemaal dubbel bezet", zei hij. "Al kunnen Martínez en Dest daar ook spelen."

Ajax verdiende deze zomer zo'n 50 miljoen euro aan Hakim Ziyech (Chelsea), Joël Veltman (Brighton & Hove Albion) en Sven Botman (OSC Lille). De club telde minimaal 23 miljoen euro neer voor de komst van Antony (São Paulo), Mohammed Kudus (FC Nordsjælland) en oudgediende Maarten Stekelenburg (Everton).

"Antony maakt een levendige indruk", zei Ten Hag. "Hij kan meteen basisspeler worden en de sterren van de hemel spelen. Misschien heeft hij ook langer de tijd nodig. Kudus is multifunctioneel en inzetbaar op alle posities in de aanval en op het middenveld. Stekelenburg weet wat bij Ajax gevraagd wordt."

Vertrekken

Ten Hag was zaterdag na de training het meest tevreden over David Neres, die een deel van de oefensessie met zijn ploeggenoten afwerkte. "Dat is de grootste meevaller", zei hij over de Braziliaanse aanvaller die acht maanden met een knieblessure worstelde. "Hopelijk krijgen we hem eindelijk helemaal fit."

Ajax heeft met Donny van de Beek, Nicolás Tagliafico en André Onana afspraken lopen over een mogelijk vertrek. "Die spelers weten dat we ons aan die afspraken houden", zei hij. "Dat hebben we gezien met Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong en nu ook weer Hakim Ziyech en Joël Veltman. Maar zij moeten op een gegeven moment ook aan de belangen van Ajax denken. We moeten nog wel vervangers kunnen aantrekken voordat de transfermarkt in oktober sluit. We zullen dus nauw in overleg met elkaar blijven."

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

5 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

5 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

6 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

8 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

8 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

9 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

9 uur geleden