Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag steunt blunderende United-keeper Onana

Coach Ten Hag steunt blunderende United-keeper Onana

MANCHESTER (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag neemt het op voor zijn keeper André Onana. De 27-jarige Kameroener ligt zwaar onder vuur nadat hij twee grote blunders maakte in het Champions League-duel met Galatasaray afgelopen woensdag (3-3).

Volgens Ten Hag is Onana de op een na beste keeper van de Premier League op basis van statistieken. "Als je die analyseert zal je zien dat hij de tweede beste keeper is van de competitie. Hij heeft een sterk karakter en hij zal hier mee om kunnen gaan", aldus Ten Hag tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Newcastle United zaterdag.

De Nederlandse trainer had ook nog nieuws over Tyrell Malacia. De linksback, die vorig jaar overkwam van Feyenoord, is bezig aan zijn herstel. De 24-jarige Nederlander kende een terugslag na zijn knieoperatie, maar is weer op de club. Hoogstwaarschijnlijk keert hij begin volgend jaar weer terug in de selectie.

Manchester United staat momenteel op de zesde plaats in de Premier League. Zaterdag gaat het op bezoek in Newcastle. De ploeg van trainer Eddie Howe staat één plek onder United.

Meer uit Voetbal

PSV'er Xhemaili schiet Zwitserland naar kwartfinales EK

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.

4 uur geleden
Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

17 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

17 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

17 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

18 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

18 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

18 uur geleden