Coach Ten Hag steunt blunderende United-keeper Onana
MANCHESTER (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag neemt het op voor zijn keeper André Onana. De 27-jarige Kameroener ligt zwaar onder vuur nadat hij twee grote blunders maakte in het Champions League-duel met Galatasaray afgelopen woensdag (3-3).
Volgens Ten Hag is Onana de op een na beste keeper van de Premier League op basis van statistieken. "Als je die analyseert zal je zien dat hij de tweede beste keeper is van de competitie. Hij heeft een sterk karakter en hij zal hier mee om kunnen gaan", aldus Ten Hag tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Newcastle United zaterdag.
De Nederlandse trainer had ook nog nieuws over Tyrell Malacia. De linksback, die vorig jaar overkwam van Feyenoord, is bezig aan zijn herstel. De 24-jarige Nederlander kende een terugslag na zijn knieoperatie, maar is weer op de club. Hoogstwaarschijnlijk keert hij begin volgend jaar weer terug in de selectie.
Manchester United staat momenteel op de zesde plaats in de Premier League. Zaterdag gaat het op bezoek in Newcastle. De ploeg van trainer Eddie Howe staat één plek onder United.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
16 uur geleden