Coach Ten Hag steunt blunderende United-keeper Onana
MANCHESTER (ANP) - Manchester United-trainer Erik ten Hag neemt het op voor zijn keeper André Onana. De 27-jarige Kameroener ligt zwaar onder vuur nadat hij twee grote blunders maakte in het Champions League-duel met Galatasaray afgelopen woensdag (3-3).
Volgens Ten Hag is Onana de op een na beste keeper van de Premier League op basis van statistieken. "Als je die analyseert zal je zien dat hij de tweede beste keeper is van de competitie. Hij heeft een sterk karakter en hij zal hier mee om kunnen gaan", aldus Ten Hag tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met Newcastle United zaterdag.
De Nederlandse trainer had ook nog nieuws over Tyrell Malacia. De linksback, die vorig jaar overkwam van Feyenoord, is bezig aan zijn herstel. De 24-jarige Nederlander kende een terugslag na zijn knieoperatie, maar is weer op de club. Hoogstwaarschijnlijk keert hij begin volgend jaar weer terug in de selectie.
Manchester United staat momenteel op de zesde plaats in de Premier League. Zaterdag gaat het op bezoek in Newcastle. De ploeg van trainer Eddie Howe staat één plek onder United.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
1 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
1 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
14 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
16 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
17 uur geleden