Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag snapt emotionele Tadic maar sprak wel kort met hem

Coach Ten Hag snapt emotionele Tadic maar sprak wel kort met hem

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax heeft niet lang meer stilgestaan bij de woedeaanval van zijn aanvoerder Dusan Tadic zondag na de uitwedstrijd tegen PSV. De Serviër kreeg het zo aan de stok met zijn tegenstander Denzel Dumfries, dat ploeggenoten hem tegen moesten houden.

"Emoties, zeker in dit soort wedstrijden, lopen weleens hoog op", zei Ten Hag dinsdag op een persconferentie voor het uitduel met Heerenveen in de halve finale van de KNVB-beker. "Daarna gaat er een streep onder en kijk je vooruit naar de volgende wedstrijd. Het is niet onbesproken gebleven, maar we gaan nu weer heel snel verder."

"Emoties horen bij het voetbal, dat speel je met het hart", vervolgde Ten Hag. "Na afloop zet je er een streep onder, ga je spreekwoordelijk gezegd een biertje met elkaar drinken en is het klaar. Het gaat weleens over de top, maar wij zijn topsporters. We willen het maximale bereiken. Dan komen er weleens andere emoties naar voren. Maar je moet spelen met je hart, want voetbal is geen schaken of dammen. Je hebt het nodig om tot topprestaties te komen. Dan is het een klein verschil tussen wel of niet over het randje gaan."

Ten Hag heeft ook even kort met Lisandro Martínez gesproken, die in het duel met PSV bewust op een been van Eran Zahavi leek te gaan staan. De coach zag Antony ook teleurgesteld reageren toen hij werd gewisseld in Eindhoven. "Ik vind dat wel mooi", zei Ten Hag. "Antony wil alles spelen en hij zat ook goed in de wedstrijd. Maar hij is met zijn eerste jaar bezig hier. En hij heeft nog nooit zo veel gespeeld als hier. Van een invaller als Neres wordt Ajax ook niet slechter. Ik wil iedereen fris houden. Het zijn drukke weken."

Meer uit Voetbal

Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

9 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

12 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

13 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

13 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

19 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

22 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 dag geleden