Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag heeft ''uitstekend'' Ajax gezien

Coach Ten Hag heeft ''uitstekend'' Ajax gezien

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax raakte allerminst van slag toen middenvelder Mohammed Kudus in het thuisduel met Liverpool (0-1) na nog geen tien minuten geblesseerd naar de kant moest. "Dat konden we natuurlijk opvangen", analyseerde hij bij Ziggo Sport. "We konden makkelijk schakelen door Quincy Promes in te brengen. Het systeem bleef hetzelfde. Dat heb je gezien."

Ten Hag had een "uitstekend" Ajax gezien in de Johan Cruijff ArenA. "We hebben Liverpool op de rand van de afgrond gebracht. Deze nederlaag hebben we aan onszelf te wijten. We hebben de kansen gecreëerd, maar je moet wel de trekker overhalen. We hebben onszelf tekort gedaan. In de slotfase trachtten we nog iets te forceren met een noodplan. Dat leverde nog een grote kans op voor Jurgen Ekkelenkamp. Het is dan jammer dat het net niet lukt. Daardoor blijf je nu toch met een bittere smaak achter."

Meer uit Voetbal

Lamine Yamal begint bij Spanje tegen Saudi-Arabië

ATLANTA (ANP) - Lamine Yamal begint bij Spanje om 18.00 uur aan het tweede WK-duel, met Saudi-Arabië. De van een dijbeenblessure herstelde aanvaller was in de teleurstellende eerste wedstrijd tegen Kaapverdië (0-0) nog invaller. Bondscoach Luis de la Fuente voert met Pedro Porro, Dani Olmo en Álex Baena nog drie wijzigingen door voor het duel in Atlanta.

2 minuten geleden
Curaçao-doelman Room pakt record reddingen in 0-0 tegen Ecuador

KANSAS CITY (ANP) - Doelman Eloy Room heeft met vijftien reddingen bij de 0-0 van zijn land Curaçao tegen Ecuador een WK-record gevestigd. Nog nooit hield een doelman op het WK voetbal bij de mannen zoveel ballen tegen, terwijl hij de nul hield. Dat meldt statistiekbureau Opta na de wedstrijd in de nacht van zaterdag op zondag.

6 uur geleden
Japanse bondscoach prijst Ajacieden Itakura en Tomiyasu op WK

MONTERREY (ANP/RTR) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu was na de 4-0-overwinning op Tunesië op het WK-voetbal lovend over Ajax-verdedigers Kō Itakura en Takehiro Tomiyasu, die deze zomer vertrekt uit Amsterdam. Beide spelers begonnen tegen het Nederlands elftal (2-2) op de bank, maar mochten starten in de driemansverdediging tegen Tunesië.

6 uur geleden
Doelman Room wil best een standbeeld van zichzelf op Curaçao 

KANSAS CITY (ANP) - Eloy Room noemde het WK-duel van Curaçao tegen Ecuador "de beste wedstrijd van zijn loopbaan". Voor Room voelde het 0-0 gelijkspel tegen Ecuador als een overwinning. De doelman werd na afloop uitgeroepen tot man van de wedstrijd.

8 uur geleden
Japan schakelt met ruime zege Oranje-tegenstander Tunesië uit

MONTERREY (ANP) - Japan heeft zich bij het wereldkampioenschap voetbal weer naast het Nederlands elftal aan kop gemeld van groep F. Het elftal van bondscoach Hajime Moriyasu was in Monterrey met 4-0 te sterk voor Tunesië, dat daarmee is uitgeschakeld.

8 uur geleden
Advocaat draagt WK-succes met Curaçao op aan bevolking eiland

KANSAS CITY (ANP) - Dick Advocaat keek in de nacht van zaterdag op zondag vol trots terug op het 0-0 gelijkspel van Curaçao tegen Ecuador. De bondscoach gunde vooral de mensen van het eiland een resultaat nadat het nationale elftal de eerste WK-wedstrijd met 7-1 van Duitsland had verloren.

8 uur geleden
Minister Sterk (Sport) ziet dat sport op WK voetbal verbroedert

KANSAS CITY (ANP) - Minister Mirjam Sterk (Langdurige Zorg, Jeugd en Sport) heeft op het WK voetbal met eigen ogen gezien dat sport verbroedert. "In deze moeilijke tijden zorgt sport voor een zachte diplomatie", zei Sterk in Kansas City tegen het ANP waar ze samen met het koningspaar en prinses Ariane de wedstrijd van Curaçao tegen Ecuador bezocht. "Sport staat op het WK centraal. En dat is maar goed ook."

8 uur geleden