Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Ten Hag heeft ''uitstekend'' Ajax gezien

Coach Ten Hag heeft ''uitstekend'' Ajax gezien

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Erik ten Hag van Ajax raakte allerminst van slag toen middenvelder Mohammed Kudus in het thuisduel met Liverpool (0-1) na nog geen tien minuten geblesseerd naar de kant moest. "Dat konden we natuurlijk opvangen", analyseerde hij bij Ziggo Sport. "We konden makkelijk schakelen door Quincy Promes in te brengen. Het systeem bleef hetzelfde. Dat heb je gezien."

Ten Hag had een "uitstekend" Ajax gezien in de Johan Cruijff ArenA. "We hebben Liverpool op de rand van de afgrond gebracht. Deze nederlaag hebben we aan onszelf te wijten. We hebben de kansen gecreëerd, maar je moet wel de trekker overhalen. We hebben onszelf tekort gedaan. In de slotfase trachtten we nog iets te forceren met een noodplan. Dat leverde nog een grote kans op voor Jurgen Ekkelenkamp. Het is dan jammer dat het net niet lukt. Daardoor blijf je nu toch met een bittere smaak achter."

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

1 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

1 uur geleden
Duitsland verslaat Slowakije en plaatst zich voor WK voetbal

LEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.

1 uur geleden
Oranje plaatst zich met ruime zege op Litouwen voor WK voetbal

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich met een ruime thuiszege op Litouwen geplaatst voor het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In de Johan Cruijff ArenA werd het 4-0, waarmee Oranje de eerste plaats in groep G van het kwalificatietoernooi veiligstelde.

1 uur geleden
Van Dijk passeert De Boer en is als aanvoerder nu recordhouder

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk passeert maandag recordhouder Frank de Boer als het gaat om de meest ervaren aanvoerder van het Nederlands elftal. De 34-jarige verdediger van Liverpool draagt in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie voor de 72e keer de aanvoerdersband.

2 uur geleden
Voetballer Mbappé eist 240 miljoen euro van zijn oude club PSG

PARIJS (ANP/AFP) - Voetballer Kylian Mbappé heeft maandag 240 miljoen euro schadevergoeding geëist van zijn oude werkgever Paris Saint-Germain. Dat deed Mbappé, die vorig jaar naar Real Madrid vertrok, bij een arbeidsrechtbank in een escalerend conflict over de status van zijn oude contract en de manier waarop zijn voormalige club hem behandelde.

6 uur geleden
FC Barcelona keert zaterdag tegen Bilbao terug in Camp Nou

BARCELONA (ANP/AFP) - Voetbalclub FC Barcelona keert zaterdag, ruim tweeënhalf jaar na de start van de renovatie, terug naar stadion Camp Nou. Dat meldt de Catalaanse club op de eigen website. Barcelona speelt zaterdag in de Spaanse competitie tegen Athletic Bilbao.

7 uur geleden