Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Solskjaer wil Europese voetbaltoernooien in 1 duel afwerken

Coach Solskjaer wil Europese voetbaltoernooien in 1 duel afwerken

LONDEN (ANP) - Coach Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United heeft voorgesteld de Europese toernooien dit seizoen verder per ronde in één wedstrijd af te werken, in plaats van met de gebruikelijke uit- en thuiswedstrijd. De Noor zegt dit omdat reizen vaak lastig is wegens de coronamaatregelen in veel landen.

United bijvoorbeeld speelt de uitwedstrijd tegen het Spaanse Sociedad in de Europa League in het Italiaanse Turijn. Ook de Engelse clubs Manchester City, Liverpool en Chelsea moeten hun uitwedstrijden in de Champions League op neutraal terrein spelen. Bij Arsenal tegen Benfica (Europa League) zijn zelfs beide wedstrijden naar een ander land verplaatst.

"In elk land gelden andere regels", zegt Solksjaer. "En dat maakt alles in deze toch al gecompliceerde tijd nog moeilijker. Clubs kunnen hier uiteraard weinig aan doen. Maar voor verenigingen die hun thuiswedstrijd nu missen betekent dit wel een sportief nadeel. Daarom zou één wedstrijd op een neutraal veld de eerlijkste oplossing zijn."

Meer uit Voetbal

Napoli verspeelt punten tegen Genoa en leidt nog met 1 punt

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de Italiaanse titel punten verspeeld tegen Genoa. De ploeg van coach Antonio Conte bleef in het eigen Stadio Diego Armando Maradona in Napels steken op een gelijkspel: 2-2.

1 uur geleden
Club Brugge verslaat Racing Genk en nadert Union tot op 1 punt

GENK (ANP) - Club Brugge is door de zege op Racing Genk de enig overgebleven concurrent voor Union Sint-Gillis in de strijd om de Belgische titel. Titelverdediger Brugge won met 2-0 bij Genk, dat daarmee definitief is afgehaakt in de titelstrijd.

3 uur geleden
Internazionale na zege bij Torino in punten naast Napoli

TURIJN (ANP) - Internazionale is door een zege bij Torino (0-2) in punten weer op gelijke hoogte gekomen met koploper Napoli. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in Turijn met 2-0. Napoli speelt later zondag nog thuis tegen Genoa en heeft bij een zege weer 3 punten meer.

3 uur geleden
Spits Weghorst had zich een andere zondag met Ajax voorgesteld

AMSTERDAM (ANP) - Wie Wout Weghorst over het veld zag lopen na het laatste fluitsignaal van het verloren thuisduel met NEC (0-3) kreeg het idee dat Ajax de titelrace met PSV definitief had verloren. De spits had de tranen in zijn ogen staan en bleef maar met zijn hoofd schudden. "Ik had deze dag heel anders voorgesteld", bekende hij later.

3 uur geleden
Arsenal houdt punt over aan topper tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft een punt overgehouden aan de topper bij landskampioen Liverpool van coach Arne Slot. Het duel op Anfield eindigde in 2-2. De Londenaren zijn door het gelijkspel nog niet definitief zeker van Champions League voetbal voor volgend seizoen.

3 uur geleden
Schöne houdt gemengde gevoelens over aan zege van NEC op Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Lasse Schöne heeft gemengde gevoelens overgehouden aan de ruime uitzege van NEC op Ajax (0-3). "Ik gun de mensen hier alles", zei hij over de supporters van zijn oude club uit Amsterdam. "Maar ik ben ook sportman en wil graag winnen."

3 uur geleden
Ajax-trainer Farioli moest duizelige Sutalo wisselen

AMSTERDAM (ANP) - Josip Sutalo is is geblesseerd geraakt in de verloren thuiswedstrijd van Ajax tegen NEC (0-3). "Hij was duizelig en voelde zich niet lekker", vertelde trainer Francesco Farioli op een persconferentie. "Hij kon niet verder."

3 uur geleden