Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Solskjaer wil Europese voetbaltoernooien in 1 duel afwerken

Coach Solskjaer wil Europese voetbaltoernooien in 1 duel afwerken

LONDEN (ANP) - Coach Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United heeft voorgesteld de Europese toernooien dit seizoen verder per ronde in één wedstrijd af te werken, in plaats van met de gebruikelijke uit- en thuiswedstrijd. De Noor zegt dit omdat reizen vaak lastig is wegens de coronamaatregelen in veel landen.

United bijvoorbeeld speelt de uitwedstrijd tegen het Spaanse Sociedad in de Europa League in het Italiaanse Turijn. Ook de Engelse clubs Manchester City, Liverpool en Chelsea moeten hun uitwedstrijden in de Champions League op neutraal terrein spelen. Bij Arsenal tegen Benfica (Europa League) zijn zelfs beide wedstrijden naar een ander land verplaatst.

"In elk land gelden andere regels", zegt Solksjaer. "En dat maakt alles in deze toch al gecompliceerde tijd nog moeilijker. Clubs kunnen hier uiteraard weinig aan doen. Maar voor verenigingen die hun thuiswedstrijd nu missen betekent dit wel een sportief nadeel. Daarom zou één wedstrijd op een neutraal veld de eerlijkste oplossing zijn."

Meer uit Voetbal

Ajax: mensen zonder kaart in stadion door geforceerde nooduitgang

AMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.

19 minuten geleden
Ajax vergoedt supporters na gestaakte wedstrijd tegen Groningen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.

29 minuten geleden
Nijhuis leidt ook restant gestaakt duel tussen Ajax en Groningen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.

39 minuten geleden
Bonmatí breekt kuitbeen en staat maanden aan de kant

MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.

2 uur geleden
Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

12 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

12 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

12 uur geleden