
Coach Solskjaer hekelt 'onmogelijk speelschema' Manchester United
MANCHESTER (ANP/AFP) - Coach Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United heeft uitgehaald naar de Engelse voetbalautoriteiten naar aanleiding van het drukke speelschema dat "fysiek onmogelijk" is voor zijn ploeg. United bereikte donderdag de finale van de Europa League waarin de club op 26 mei het Spaanse Villarreal treft.
Solskjaers spelers hebben vier duels in de Premier League voor de boeg in tien dagen. Zondag moet United naar Aston Villa en midweeks ontvangt de ploeg Leicester City en Liverpool en de dinsdag erop Fulham.
"Dit is ongehoord. Het is bedacht door mensen die zelf nooit hebben gevoetbald op dit niveau", foeterde hij bij BT Sport. "Het is fysiek onmogelijk voor de spelers. We zullen iedereen nodig hebben in deze vier wedstrijden."
De Noorse coach was niet erg tevreden met het spel van zijn ploeg afgelopen donderdag tegen AS Roma (3-2 nederlaag). "De tweede helft was heel teleurstellend, heel zwak, maar we hebben de finale gehaald." United had de eerste wedstrijd op Old Trafford met 6-2 gewonnen.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.
9 uur geleden