Coach Solskjaer hekelt 'onmogelijk speelschema' Manchester United
MANCHESTER (ANP/AFP) - Coach Ole Gunnar Solskjaer van Manchester United heeft uitgehaald naar de Engelse voetbalautoriteiten naar aanleiding van het drukke speelschema dat "fysiek onmogelijk" is voor zijn ploeg. United bereikte donderdag de finale van de Europa League waarin de club op 26 mei het Spaanse Villarreal treft.
Solskjaers spelers hebben vier duels in de Premier League voor de boeg in tien dagen. Zondag moet United naar Aston Villa en midweeks ontvangt de ploeg Leicester City en Liverpool en de dinsdag erop Fulham.
"Dit is ongehoord. Het is bedacht door mensen die zelf nooit hebben gevoetbald op dit niveau", foeterde hij bij BT Sport. "Het is fysiek onmogelijk voor de spelers. We zullen iedereen nodig hebben in deze vier wedstrijden."
De Noorse coach was niet erg tevreden met het spel van zijn ploeg afgelopen donderdag tegen AS Roma (3-2 nederlaag). "De tweede helft was heel teleurstellend, heel zwak, maar we hebben de finale gehaald." United had de eerste wedstrijd op Old Trafford met 6-2 gewonnen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
13 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
10 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
10 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
12 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
15 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
16 uur geleden