Coach Slot ziet dat Feyenoord het AS Roma steeds lastiger maakt
ROME (ANP) - Trainer Arne Slot is voor het derde seizoen op rij met Feyenoord door AS Roma uitgeschakeld in de Europa. Na een verloren finale in de Conference League en een nederlaag na verlenging van een kwartfinale van de Europa League verloren de Rotterdammers opnieuw van de Italianen na strafschoppen in de tussenronde van de Europa League.
"We komen steeds dichterbij", zei Slot bij Veronica. "Eerst verliezen we een finale, dan buigen we pas na verlenging en nu verliezen we pas na verlenging en strafschoppen. Als we ze volgend seizoen weer loten dan begin ik fris en vol goede moed aan die duels. Maar soms lijkt het wel of we niet van ze mogen winnen."
AS Roma en Feyenoord bleven steken op een gelijkspel (1-1), net als vorige week in De Kuip. "Na negentig minuten mochten we niet over die tussenstand klagen, maar in de verlenging vond ik ons sterker worden", zei Slot. "Maar het was niet genoeg."
Romelu Lukaku miste als eerste in de strafschoppenserie voor AS Roma. Vervolgens verzuimden Dávid Hancko en de ingevallen Alireza Jahanbakhsh voor Feyenoord vanaf elf meter te scoren. "Die jongens zeiden 'sorry' tegen me", zei Slot. "Maar dat is niet nodig. Ze hebben hun verantwoordelijkheid genomen en je kan altijd missen. Hancko is onze nummer 1 of nummer 2 als het gaat om strafschoppen nemen. En Alireza benutte onlangs onder moeilijke omstandigheden een penalty voor Iran tegen Japan op de Azië Cup."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
7 uur geleden