Coach Slot ziet dat Feyenoord het AS Roma steeds lastiger maakt
ROME (ANP) - Trainer Arne Slot is voor het derde seizoen op rij met Feyenoord door AS Roma uitgeschakeld in de Europa. Na een verloren finale in de Conference League en een nederlaag na verlenging van een kwartfinale van de Europa League verloren de Rotterdammers opnieuw van de Italianen na strafschoppen in de tussenronde van de Europa League.
"We komen steeds dichterbij", zei Slot bij Veronica. "Eerst verliezen we een finale, dan buigen we pas na verlenging en nu verliezen we pas na verlenging en strafschoppen. Als we ze volgend seizoen weer loten dan begin ik fris en vol goede moed aan die duels. Maar soms lijkt het wel of we niet van ze mogen winnen."
AS Roma en Feyenoord bleven steken op een gelijkspel (1-1), net als vorige week in De Kuip. "Na negentig minuten mochten we niet over die tussenstand klagen, maar in de verlenging vond ik ons sterker worden", zei Slot. "Maar het was niet genoeg."
Romelu Lukaku miste als eerste in de strafschoppenserie voor AS Roma. Vervolgens verzuimden Dávid Hancko en de ingevallen Alireza Jahanbakhsh voor Feyenoord vanaf elf meter te scoren. "Die jongens zeiden 'sorry' tegen me", zei Slot. "Maar dat is niet nodig. Ze hebben hun verantwoordelijkheid genomen en je kan altijd missen. Hancko is onze nummer 1 of nummer 2 als het gaat om strafschoppen nemen. En Alireza benutte onlangs onder moeilijke omstandigheden een penalty voor Iran tegen Japan op de Azië Cup."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
4 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
7 uur geleden