Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot wint met Liverpool van Ten Hags Manchester United

Coach Slot wint met Liverpool van Ten Hags Manchester United

COLUMBIA (ANP) - Arne Slot heeft met Liverpool een oefenzege geboekt op Manchester United van Erik ten Hag. In het Amerikaanse Columbia won Liverpool voor 77.559 toeschouwers met 3-0.

Fabio Carvalho opende de score voor Liverpool in de tiende minuut. Curtis Jones verdubbelde de voorsprong op aangeven van Mo Salah nog in de eerste helft. Na ruim een uur zorgde Kostas Tsimikas voor de derde treffer voor de ploeg van Arne Slot.

Ryan Gravenberch begon bij Liverpool en Sepp van den Berg viel in de tweede helft in. Virgil van Dijk en Cody Gakpo deden niet mee, net als Joshua Zirkzee bij ManUnited,

Hattrick

Erling Haaland zorgde met een hattrick voor de zege van landskampioen Manchester City op Chelsea. In Columbus won de landskampioen van coach Pep Guardiola voor 71.280 toeschouwers met 4-2.

Haaland maakte zijn eerste treffer in de vierde minuut vanaf de strafschopstip. Hij zorgde zeventien seconden later alweer voor de 2-0 na balverlies bij Moises Caicedo.

Treffer Madueke

Oscar Bobb maakte in de tweede helft het derde doelpunt voor City en Haaland voltooide vlak daarna zijn hattrick. Raheem Sterling en Noni Madueke scoorden nog voor Chelsea.

Meer uit Voetbal

De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

3 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

4 uur geleden
De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

14 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

14 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

14 uur geleden
Telstar boekt tegen Sparta belangrijke zege in degradatiestrijd

VELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.

15 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie heeft Bos terug in duel met Groningen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.

15 uur geleden