Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot vindt dat Feyenoord met punt opnieuw te weinig krijgt

Coach Slot vindt dat Feyenoord met punt opnieuw te weinig krijgt

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot hield ondanks de late gelijkmaker van Alireza Jahanbakhsh geen goed gevoel over aan het gelijkspel (2-2) tegen PSV. De coach vond dat zijn elftal met het punt te weinig kreeg, net als vorige week tegen FC Twente (1-1) en twee weken geleden tegen Ajax (1-1).

"Bijna elke keer als wij punten verspelen, hebben wij veel meer doelpogingen dan de tegenstander. De kansenverhouding is elke wedstrijd zwaar in ons voordeel. Dat achtervolgt ons dit seizoen een beetje", zei Slot. "Al heb je natuurlijk ook met de kwaliteiten van een tegenstander te maken. PSV had aan anderhalve kans genoeg om twee doelpunten te maken. Bij topclubs lopen spelers rond die aan een kleine mogelijkheid genoeg hebben."

Koploper Feyenoord liet vorige maand ook al 2 punten liggen bij FC Utrecht (1-1) en ziet door de vele gelijke spelen de concurrentie naderen. "Iedereen is er ontzettend druk mee, waar we dit seizoen gaan eindigen", aldus Slot. "Wij niet, wij zijn druk met ons spel. Wij gaan door met onszelf verbeteren door keihard te werken. Waar dat uiteindelijk toe leidt, zien we wel."

Meer uit Voetbal

KNVB ziet aantal leden opnieuw stijgen en meldt record

ZEIST (ANP) - Het aantal leden van de KNVB is voor het vierde jaar op rij gestegen. Dat staat in het jaarverslag van de Nederlandse voetbalbond, dat vrijdag is gepubliceerd.

20 minuten geleden
Weghorst op tijd fit voor thuisduel van Ajax met Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst kan zaterdag met Ajax tegen Excelsior spelen. "Hij heeft de afgelopen dagen voluit getraind en is fit", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie op sportpark De Toekomst van de club uit Amsterdam.

2 uur geleden
Langverwachte rentree Franse voetballer Pogba aanstaande

MONACO (ANP/AFP) - De Franse voetballer Paul Pogba maakt naar verwachting zaterdag zijn rentree na meer dan twee jaar afwezigheid. De 32-jarige middenvelder, die in 2018 met Frankrijk de wereldtitel won, zit in de wedstrijdselectie van AS Monaco voor het duel met Rennes.

3 uur geleden
Menzo gaat met Suriname 'aan sterk plan werken' om WK te halen

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo gaat met het Surinaamse elftal "aan een sterk plan werken" om zich in maart alsnog te kwalificeren voor het WK voetbal. Suriname is bij de loting voor de play-offs gekoppeld aan Bolivia en treft bij winst daarna Irak. "We hebben vier maanden, dat is genoeg tijd om ons helemaal in te leven, een plan te bouwen en het team klaar te maken voor wat komt", aldus Menzo tegen het ANP. "Voorbereiding is macht."

21 uur geleden
Brenet mag na kwalificatie met Curaçao duel met Rangers overslaan

LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.

1 dag geleden
Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

1 dag geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 dag geleden