Coach Slot vindt dat Feyenoord met punt opnieuw te weinig krijgt
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Arne Slot hield ondanks de late gelijkmaker van Alireza Jahanbakhsh geen goed gevoel over aan het gelijkspel (2-2) tegen PSV. De coach vond dat zijn elftal met het punt te weinig kreeg, net als vorige week tegen FC Twente (1-1) en twee weken geleden tegen Ajax (1-1).
"Bijna elke keer als wij punten verspelen, hebben wij veel meer doelpogingen dan de tegenstander. De kansenverhouding is elke wedstrijd zwaar in ons voordeel. Dat achtervolgt ons dit seizoen een beetje", zei Slot. "Al heb je natuurlijk ook met de kwaliteiten van een tegenstander te maken. PSV had aan anderhalve kans genoeg om twee doelpunten te maken. Bij topclubs lopen spelers rond die aan een kleine mogelijkheid genoeg hebben."
Koploper Feyenoord liet vorige maand ook al 2 punten liggen bij FC Utrecht (1-1) en ziet door de vele gelijke spelen de concurrentie naderen. "Iedereen is er ontzettend druk mee, waar we dit seizoen gaan eindigen", aldus Slot. "Wij niet, wij zijn druk met ons spel. Wij gaan door met onszelf verbeteren door keihard te werken. Waar dat uiteindelijk toe leidt, zien we wel."
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Guus Hiddink is benoemd tot erelid van De Graafschap. De 79-jarige oud-voetballer en -trainer kreeg ook een standbeeld met een afbeelding van zichzelf erop, begeleid door de tekst 'Achterhoeks fundament'.
27 minuten geledenNICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
16 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
17 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
20 uur geleden