Coach Slot prijst Feyenoord, collega De Jong baalt
LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord vond na de zwaarbevochten overwinning bij SC Cambuur (2-3) dat zijn ploeg het onnodig spannend had gemaakt. "Na 2-3 kregen we voldoende kansen om het af te maken, zoals eerder ook al in de voorgaande duels met Vitesse en RKC. Dan bekruipt je toch het gevoel dat er weer een ongelukkig momentje komt. Niettemin vind ik dat we een heel goede uitwedstrijd hebben gespeeld, ondanks de twee goals die we tegen hebben gekregen."
Volgens Slot beschikt Feyenoord met international Justin Bijlow over de beste keeper van de Eredivisie. SC Cambuur stelde hem behoorlijk op de proef. "Hij heeft vandaag meer reddingen moeten verrichten dan in alle voorgaande duels bij elkaar, zou ik bijna willen zeggen", liet Slot bij ESPN weten.
Collega Henk de Jong baalde flink van de derde nederlaag op rij. "Feyenoord heeft verdiend gewonnen, maar ik vind dat we hadden kunnen winnen en ook hadden moeten winnen", liet hij weten. "De manier waarop wij goals weggeven, is gewoon jammer. Daar zijn we met de jongens elke dag mee bezig. Maar dit ging echt te simpel."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor Gonçalo Borges. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 24-jarige aanvaller is daarmee voor twee wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de transfer van doelman Maarten Paes afgerond. De 27-jarige keeper komt per direct over van de Amerikaanse club FC Dallas en heeft een contract getekend tot medio 2029, meldt de Amsterdamse club in een persbericht. De transfer zat eraan te komen; Paes bekeek zondag de wedstrijd tegen Excelsior al vanaf de tribune.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jan Plug verruilt Feyenoord op huurbasis voor FC Dordrecht, tot het eind van het seizoen. De 20-jarige verdediger krijgt daar volgens Feyenoord kans op meer speelminuten in het betaalde voetbal. Plug kwam dit seizoen vijf keer in actie in de Eredivisie, waarvan een keer als basisspeler. Ook maakte hij minuten in de Europa League.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en James McConnell zijn definitief uit elkaar. In gezamenlijk overleg is besloten de huurovereenkomst van de speler met Liverpool stop te zetten. McConnell maakte sinds begin januari al geen deel meer uit van de selectie van Ajax.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
20 uur geleden