Coach Slot prijst Feyenoord, collega De Jong baalt
LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord vond na de zwaarbevochten overwinning bij SC Cambuur (2-3) dat zijn ploeg het onnodig spannend had gemaakt. "Na 2-3 kregen we voldoende kansen om het af te maken, zoals eerder ook al in de voorgaande duels met Vitesse en RKC. Dan bekruipt je toch het gevoel dat er weer een ongelukkig momentje komt. Niettemin vind ik dat we een heel goede uitwedstrijd hebben gespeeld, ondanks de twee goals die we tegen hebben gekregen."
Volgens Slot beschikt Feyenoord met international Justin Bijlow over de beste keeper van de Eredivisie. SC Cambuur stelde hem behoorlijk op de proef. "Hij heeft vandaag meer reddingen moeten verrichten dan in alle voorgaande duels bij elkaar, zou ik bijna willen zeggen", liet Slot bij ESPN weten.
Collega Henk de Jong baalde flink van de derde nederlaag op rij. "Feyenoord heeft verdiend gewonnen, maar ik vind dat we hadden kunnen winnen en ook hadden moeten winnen", liet hij weten. "De manier waarop wij goals weggeven, is gewoon jammer. Daar zijn we met de jongens elke dag mee bezig. Maar dit ging echt te simpel."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
9 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
9 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
14 uur geleden