Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot prijst Feyenoord, collega De Jong baalt

Coach Slot prijst Feyenoord, collega De Jong baalt

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord vond na de zwaarbevochten overwinning bij SC Cambuur (2-3) dat zijn ploeg het onnodig spannend had gemaakt. "Na 2-3 kregen we voldoende kansen om het af te maken, zoals eerder ook al in de voorgaande duels met Vitesse en RKC. Dan bekruipt je toch het gevoel dat er weer een ongelukkig momentje komt. Niettemin vind ik dat we een heel goede uitwedstrijd hebben gespeeld, ondanks de twee goals die we tegen hebben gekregen."

Volgens Slot beschikt Feyenoord met international Justin Bijlow over de beste keeper van de Eredivisie. SC Cambuur stelde hem behoorlijk op de proef. "Hij heeft vandaag meer reddingen moeten verrichten dan in alle voorgaande duels bij elkaar, zou ik bijna willen zeggen", liet Slot bij ESPN weten.

Collega Henk de Jong baalde flink van de derde nederlaag op rij. "Feyenoord heeft verdiend gewonnen, maar ik vind dat we hadden kunnen winnen en ook hadden moeten winnen", liet hij weten. "De manier waarop wij goals weggeven, is gewoon jammer. Daar zijn we met de jongens elke dag mee bezig. Maar dit ging echt te simpel."

Meer uit Voetbal

Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

1 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

1 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

2 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

2 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

3 uur geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

3 uur geleden
Belgische oud-voetballer De Boeck overleden na hersenbloeding

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.

9 uur geleden