Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot na 2-2 tegen RKC: Feyenoord was veel beter

Coach Slot na 2-2 tegen RKC: Feyenoord was veel beter

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord was na de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk (2-2) behoorlijk ontevreden over het optreden van zijn ploeg. "Tijdens de rust heb ik mijn spelers zeker verwijten gemaakt. Ik vond het minder energiek dan normaal. Nadat we op voorsprong waren gekomen, gingen we verder in een lagere versnelling. Dat was niet voor het eerst dit seizoen", reageerde Slot bij ESPN op de verrassende achterstand bij de rust (1-2).

Feyenoord kwam na de pauze dankzij Guus Til snel op 2-2, maar de winnende treffer bleef daarna uit voor de Rotterdammers ondanks een groot overwicht en legio kansen. "We zijn de hele wedstrijd veel beter geweest", mokte Slot. "We hebben wel 25 keer op het doel geschoten en RKC hooguit twee of drie keer. Zij hebben dan met twee goals een hoog rendement en wij niet. Wij moesten weer in de achtervolging, maar je kunt niet altijd verwachten dat je een achterstand nog weet om te buigen. Je kunt ook kansen blijven missen en dat hebben we in deze wedstrijd gedaan."

Verdediger Marcos Senesi en middenvelder Til moesten na de rust aangeslagen naar de kant. Volgens Slot heeft het duo niet echt last van blessures. Hij verwacht dat ze er donderdag in de thuiswedstrijd tegen Union Berlin voor de Conference League gewoon bij zijn.

Meer uit Voetbal

Vitesse pakt bij RKC Waalwijk eerste punt in de competitie

WAALWIJK (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt gepakt in de Keuken Kampioen Divisie sinds de terugkeer in de competitie. De Arnhemmers van coach Rüdiger Rehm speelden bij RKC Waalwijk met 1-1 gelijk.

6 uur geleden
PSV-coach Bosz spreekt van terechte zege Union

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vond dat het PSV niet had meegezeten in de eerste wedstrijd in de Champions League, maar hij noemde Union ook de terechte winnaar. "Ik vond ook dat we niet goed genoeg waren. En als je niet goed genoeg bent, moet het meezitten en dat zat het niet", zei de coach bij Ziggo Sport na de teleurstellende nederlaag van 3-1 in eigen huis tegen de Belgische kampioen.

6 uur geleden
PSV'er Veerman: leek wel of we bang waren om de bal te vragen

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman was na de thuisnederlaag van PSV tegen Union in de Champions League (1-3) kritisch op zijn ploeg. "Het leek wel of we bang waren om de bal te vragen. Dan krijg je dat mensen met de bal gaan lopen en dan duurt het allemaal veel te lang. Het was gewoon niet goed vandaag", zei de middenvelder tegen Ziggo Sport.

7 uur geleden
PSV in Champions League onderuit tegen Union (1-3)

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League op pijnlijke wijze verloren. De Belgische kampioen Union was in Eindhoven met 3-1 te sterk voor het elftal van trainer Peter Bosz.

8 uur geleden
Liverpool-coach Slot met Isak in selectie tegen Atlético

LIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot heeft woensdag in de eerste wedstrijd in de Champions League tegen Atlético Madrid de beschikking over aanvaller Alexander Isak. De 25-jarige Zweedse spits, die voor 145 miljoen euro overkwam van Newcastle United, zit voor het eerst in de selectie van de Engelse kampioen.

9 uur geleden
Gasiorowski start bij PSV tegen Union als linksback

EINDHOVEN (ANP) - Yarek Gasiorowski begint in de thuiswedstrijd van PSV tegen Union in de Champions League als linksback. Trainer Peter Bosz moet op die positie improviseren, omdat hij met Kiliann Sildillia en Mauro Júnior twee vleugelverdedigers mist. Gasiorowski speelt normaal gesproken in het centrum van de verdediging. Daar staan nu Armando Obispo en Ryan Flamingo. Obispo viel zaterdag in het competitieduel met NEC uit met een hoofdwond, maar is daar dus op tijd van hersteld. Sergiño Dest is de rechtervleugelverdediger.

10 uur geleden
FIFA reserveert 300 miljoen euro voor clubs van WK-spelers

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA gaat clubs die internationals leveren aan deelnemende landen van het WK voetbal van 2026 financieel vergoeden. Daarvoor heeft de FIFA een bedrag van ongeveer 300 miljoen euro gereserveerd. Voor het eerst gaat er ook een vergoeding naar clubs waarvan spelers in het kwalificatietoernooi zijn uitgekomen. Mede daardoor ligt het totale bedrag aanzienlijk hoger dan bij de vorige wereldtitelstrijd, in 2022 in Qatar.

12 uur geleden