Coach Slot na 2-2 tegen RKC: Feyenoord was veel beter
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord was na de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk (2-2) behoorlijk ontevreden over het optreden van zijn ploeg. "Tijdens de rust heb ik mijn spelers zeker verwijten gemaakt. Ik vond het minder energiek dan normaal. Nadat we op voorsprong waren gekomen, gingen we verder in een lagere versnelling. Dat was niet voor het eerst dit seizoen", reageerde Slot bij ESPN op de verrassende achterstand bij de rust (1-2).
Feyenoord kwam na de pauze dankzij Guus Til snel op 2-2, maar de winnende treffer bleef daarna uit voor de Rotterdammers ondanks een groot overwicht en legio kansen. "We zijn de hele wedstrijd veel beter geweest", mokte Slot. "We hebben wel 25 keer op het doel geschoten en RKC hooguit twee of drie keer. Zij hebben dan met twee goals een hoog rendement en wij niet. Wij moesten weer in de achtervolging, maar je kunt niet altijd verwachten dat je een achterstand nog weet om te buigen. Je kunt ook kansen blijven missen en dat hebben we in deze wedstrijd gedaan."
Verdediger Marcos Senesi en middenvelder Til moesten na de rust aangeslagen naar de kant. Volgens Slot heeft het duo niet echt last van blessures. Hij verwacht dat ze er donderdag in de thuiswedstrijd tegen Union Berlin voor de Conference League gewoon bij zijn.
Meer uit Voetbal
MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
5 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
6 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabiƫ (0-2).
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
19 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
22 uur geleden