Coach Slot na 2-2 tegen RKC: Feyenoord was veel beter
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord was na de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk (2-2) behoorlijk ontevreden over het optreden van zijn ploeg. "Tijdens de rust heb ik mijn spelers zeker verwijten gemaakt. Ik vond het minder energiek dan normaal. Nadat we op voorsprong waren gekomen, gingen we verder in een lagere versnelling. Dat was niet voor het eerst dit seizoen", reageerde Slot bij ESPN op de verrassende achterstand bij de rust (1-2).
Feyenoord kwam na de pauze dankzij Guus Til snel op 2-2, maar de winnende treffer bleef daarna uit voor de Rotterdammers ondanks een groot overwicht en legio kansen. "We zijn de hele wedstrijd veel beter geweest", mokte Slot. "We hebben wel 25 keer op het doel geschoten en RKC hooguit twee of drie keer. Zij hebben dan met twee goals een hoog rendement en wij niet. Wij moesten weer in de achtervolging, maar je kunt niet altijd verwachten dat je een achterstand nog weet om te buigen. Je kunt ook kansen blijven missen en dat hebben we in deze wedstrijd gedaan."
Verdediger Marcos Senesi en middenvelder Til moesten na de rust aangeslagen naar de kant. Volgens Slot heeft het duo niet echt last van blessures. Hij verwacht dat ze er donderdag in de thuiswedstrijd tegen Union Berlin voor de Conference League gewoon bij zijn.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
9 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
10 uur geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
21 uur geleden