Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot kan niet geloven hoeveel kansen AZ mist

Coach Slot kan niet geloven hoeveel kansen AZ mist

DEN HAAG (ANP) - AZ-coach Arne Slot kon het bijna niet geloven hoeveel kansen zijn spelers niet wisten te verzilveren in de 2-2 bij ADO Den Haag. "We krijgen zoveel kansen en schieten er zo weinig binnen. Dan kan je op het einde nog in de problemen komen", zei de coach bij FOX Sports.

"Volgens mij ging het vandaag maar om één ding; ik heb kansen gezien, ik begin er bijna om te lachen, maar het is niet normaal", zocht de trainer van de Alkmaarders naar de woorden voor alle doelkansen die zijn spelers creëerden, maar volgens hem vaak door verkeerde keuzes niet omzetten in een treffer.

ADO kwam in de tweede helft tot twee keer terug van een achterstand. Vooral uit een standaardsituatie overkomt dat AZ te vaak, vond Slot. "Vorige week ook twee keer. Nu geven ze drie kansen weg, twee uit corners en een frommelbal op de achterlijn en krijgen we twee goals tegen."

Slot bleef positief over het vertoonde spel van zijn spelers die naast een druk programma ook met veel coronabesmettingen in de ploeg te kampen hebben. "Vanuit trainersperspectief heb ik niet zoveel aan te merken, maar vanuit het perspectief van winnen wel."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

2 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

3 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

3 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

3 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

3 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

4 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

4 uur geleden