Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot kan niet geloven hoeveel kansen AZ mist

Coach Slot kan niet geloven hoeveel kansen AZ mist

DEN HAAG (ANP) - AZ-coach Arne Slot kon het bijna niet geloven hoeveel kansen zijn spelers niet wisten te verzilveren in de 2-2 bij ADO Den Haag. "We krijgen zoveel kansen en schieten er zo weinig binnen. Dan kan je op het einde nog in de problemen komen", zei de coach bij FOX Sports.

"Volgens mij ging het vandaag maar om één ding; ik heb kansen gezien, ik begin er bijna om te lachen, maar het is niet normaal", zocht de trainer van de Alkmaarders naar de woorden voor alle doelkansen die zijn spelers creëerden, maar volgens hem vaak door verkeerde keuzes niet omzetten in een treffer.

ADO kwam in de tweede helft tot twee keer terug van een achterstand. Vooral uit een standaardsituatie overkomt dat AZ te vaak, vond Slot. "Vorige week ook twee keer. Nu geven ze drie kansen weg, twee uit corners en een frommelbal op de achterlijn en krijgen we twee goals tegen."

Slot bleef positief over het vertoonde spel van zijn spelers die naast een druk programma ook met veel coronabesmettingen in de ploeg te kampen hebben. "Vanuit trainersperspectief heb ik niet zoveel aan te merken, maar vanuit het perspectief van winnen wel."

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

19 uur geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

19 uur geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

22 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

22 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

1 dag geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

1 dag geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

1 dag geleden