Coach Slot kan niet geloven hoeveel kansen AZ mist
DEN HAAG (ANP) - AZ-coach Arne Slot kon het bijna niet geloven hoeveel kansen zijn spelers niet wisten te verzilveren in de 2-2 bij ADO Den Haag. "We krijgen zoveel kansen en schieten er zo weinig binnen. Dan kan je op het einde nog in de problemen komen", zei de coach bij FOX Sports.
"Volgens mij ging het vandaag maar om één ding; ik heb kansen gezien, ik begin er bijna om te lachen, maar het is niet normaal", zocht de trainer van de Alkmaarders naar de woorden voor alle doelkansen die zijn spelers creëerden, maar volgens hem vaak door verkeerde keuzes niet omzetten in een treffer.
ADO kwam in de tweede helft tot twee keer terug van een achterstand. Vooral uit een standaardsituatie overkomt dat AZ te vaak, vond Slot. "Vorige week ook twee keer. Nu geven ze drie kansen weg, twee uit corners en een frommelbal op de achterlijn en krijgen we twee goals tegen."
Slot bleef positief over het vertoonde spel van zijn spelers die naast een druk programma ook met veel coronabesmettingen in de ploeg te kampen hebben. "Vanuit trainersperspectief heb ik niet zoveel aan te merken, maar vanuit het perspectief van winnen wel."
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
47 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
14 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
15 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
19 uur geleden