Coach Slot: Feyenoord heeft Excelsior te lang in duel gehouden
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot zag Feyenoord veel goed doen in het gewonnen uitduel met Excelsior (2-4). "Ik heb mooie aanvallen gezien en we kregen heel veel kansen", zei hij. "Maar dit had natuurlijk nooit zo lang een wedstrijd mogen blijven. We hadden veel vaker moeten scoren."
"We stonden in de eerste 10 minuten al viermaal alleen voor hun keeper", zei Slot. "En we misten twee keer voor open doel", doelde hij op mislukte schoten van Santiago Giménez en Quinten Timber. Maar uiteindelijk scoorde Giménez driemaal en trof Timber een keer doel. "Ik heb Giménez nog even gebeld vanochtend", zei Slot. "Ik wilde van hem weten of hij echt fit was na zijn reis uit Mexico. Maar hij was er klaar voor. Dat hebben we gezien."
Slot was tevreden over de invalbeurt van Yankuba Minteh, die de 1-2 van Giménez voorbereidde. "Met zo'n snelle aanvaller hebben we geen dertig passes nodig voor een doelpunt. Hij had een enorme impact op deze wedstrijd."
Zo begon Feyenoord met een goed gevoel aan een week met wedstrijden tegen Atlético Madrid en PSV. Voor Bart Nieuwkoop komt het duel met de Spanjaarden waarschijnlijk te vroeg. "Hij voelde zijn hamstring een beetje", zei Slot over zijn rechtsback. "Dit gaat geen maanden duren maar de wedstrijd tegen Atlético komt denk ik wel te vroeg."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
5 uur geleden