Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot evenaart Van Gaal bij AZ

Coach Slot evenaart Van Gaal bij AZ

UTRECHT (ANP) - AZ-trainer Arne Slot bleef na de zesde zege op rij in alle competities, 0-3 bij FC Utrecht, rustig en bescheiden. "Het was misschien niet onze beste wedstrijd, maar des te blijer ben ik met deze overwinning", bekende de succesvolle coach bij FOX Sports. "We hebben bijna geen kansen weggegeven tegen een FC Utrecht dat heel goed in vorm was. Wat mij betreft is dat onze beste prestatie in deze wedstrijd."

AZ begon moeizaam aan het duel, mede doordat FC Utrecht veel druk zette op de Alkmaarse helft. "We hadden wel verwacht dat ze zo agressief zouden beginnen, maar het lukte ons aanvankelijk niet om daar onder vandaan te voetballen. Dat was niet zo vreemd, want FC Utrecht nam wel extreem veel risico. We kwamen heel gelukkig op voorsprong, maar hebben daarna de wedstrijd volwassen uitgespeeld."

Slot heeft bij de Alkmaarse club met 32 punten uit de eerste veertien eredivisieduels de illustere Louis van Gaal inmiddels geëvenaard. De voormalige bondscoach stond in 2005 met AZ na veertien competitiewedstrijden eveneens op 32 punten.

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

6 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

9 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

10 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

10 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

15 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

18 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

19 uur geleden