Coach Slot evenaart Van Gaal bij AZ
UTRECHT (ANP) - AZ-trainer Arne Slot bleef na de zesde zege op rij in alle competities, 0-3 bij FC Utrecht, rustig en bescheiden. "Het was misschien niet onze beste wedstrijd, maar des te blijer ben ik met deze overwinning", bekende de succesvolle coach bij FOX Sports. "We hebben bijna geen kansen weggegeven tegen een FC Utrecht dat heel goed in vorm was. Wat mij betreft is dat onze beste prestatie in deze wedstrijd."
AZ begon moeizaam aan het duel, mede doordat FC Utrecht veel druk zette op de Alkmaarse helft. "We hadden wel verwacht dat ze zo agressief zouden beginnen, maar het lukte ons aanvankelijk niet om daar onder vandaan te voetballen. Dat was niet zo vreemd, want FC Utrecht nam wel extreem veel risico. We kwamen heel gelukkig op voorsprong, maar hebben daarna de wedstrijd volwassen uitgespeeld."
Slot heeft bij de Alkmaarse club met 32 punten uit de eerste veertien eredivisieduels de illustere Louis van Gaal inmiddels geëvenaard. De voormalige bondscoach stond in 2005 met AZ na veertien competitiewedstrijden eveneens op 32 punten.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
13 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
14 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
16 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
18 uur geleden