Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Slot evenaart Van Gaal bij AZ

Coach Slot evenaart Van Gaal bij AZ

UTRECHT (ANP) - AZ-trainer Arne Slot bleef na de zesde zege op rij in alle competities, 0-3 bij FC Utrecht, rustig en bescheiden. "Het was misschien niet onze beste wedstrijd, maar des te blijer ben ik met deze overwinning", bekende de succesvolle coach bij FOX Sports. "We hebben bijna geen kansen weggegeven tegen een FC Utrecht dat heel goed in vorm was. Wat mij betreft is dat onze beste prestatie in deze wedstrijd."

AZ begon moeizaam aan het duel, mede doordat FC Utrecht veel druk zette op de Alkmaarse helft. "We hadden wel verwacht dat ze zo agressief zouden beginnen, maar het lukte ons aanvankelijk niet om daar onder vandaan te voetballen. Dat was niet zo vreemd, want FC Utrecht nam wel extreem veel risico. We kwamen heel gelukkig op voorsprong, maar hebben daarna de wedstrijd volwassen uitgespeeld."

Slot heeft bij de Alkmaarse club met 32 punten uit de eerste veertien eredivisieduels de illustere Louis van Gaal inmiddels geëvenaard. De voormalige bondscoach stond in 2005 met AZ na veertien competitiewedstrijden eveneens op 32 punten.

Meer uit Voetbal

Smit spreekt bij rentree bij AZ van 'leermoment' bij blessure

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.

5 uur geleden
AZ mist volgens trainer Echteld volwassenheid tegen Juventus

ALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.

5 uur geleden
AZ-aanvoerder Koopmeiners: felicitatie mag wachten tot morgen

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.

5 uur geleden
AZ verliest van Juventus, mede dankzij doelpunt Teun Koopmeiners

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.

7 uur geleden
FC Twente neemt na rust afstand van Pafos en wint ook derde duel

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.

8 uur geleden
Arokodare leeft na twee treffers met vertrouwen toe naar Twente

HERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.

8 uur geleden
Ajax in Conference League ruim (1-6) langs tiental Midtjylland

HERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.

9 uur geleden