Coach Sjachtar wijst op oorlog na zeven treffers van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Igor Jovicevic van Sjachtar Donetsk schaamde zich na de nederlaag bij Feyenoord in de Europa League (7-1). "Ik wil mijn excuses maken aan de aanwezige fans uit Oekraïne", zei hij. "Feyenoord was veel beter. Maar ik weet wel dat we alles hebben gegeven. Dat is niet voldoende in de situatie waar we nu mee te maken hebben."
"Het is heel moeilijk om goed te trainen tijdens de oorlog", vervolgde Jovicevic. "Voor een uitwedstrijd moeten we vaak 24 uur reizen met een bus. Want vliegen in Oekraïne is niet mogelijk nu. Ik wil echt niet allerlei excuses aandragen. Feyenoord heeft verdiend gewonnen. Maar de situatie is niet makkelijk voor ons."
"Feyenoord strafte bijna iedere fout van ons af met een doelpunt", zei de coach. "We speelden echt tegen een goede ploeg. Ik wil ook het publiek hier bedanken. Veel mensen klapten nadat we 7-1 hadden gemaakt. We voelden de steun van de fans van Feyenoord. Dat was een fijn gevoel."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft zaterdag een 1-0-thuiszege geboekt op Hull City. Martin Ødegaard maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het is de negende overwinning van Arsenal dit seizoen, dat met 27 punten aan de leiding gaat in de Premier League. Nummer 2 Manchester City heeft 21 punten en komt later op zaterdag nog in actie. Het gepromoveerde Hull blijft steken op 11 punten en staat dertiende.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard en Telstar hebben zaterdag met 2-2 gelijkgespeeld in de Eredivisie. Alle doelpunten vielen in de eerste helft. Fortuna komt door het punt op 20 punten en staat daarmee nog altijd zesde. Telstar heeft 10 punten uit twaalf wedstrijden en is de nummer 16.
2 uur geledenMAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
10 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
11 uur geleden