Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Setién van Barcelona wil gewoon thuis tegen Napoli spelen

Coach Setién van Barcelona wil gewoon thuis tegen Napoli spelen

BARCELONA (ANP/RTR) - Volgens coach Quique Setién van FC Barcelona zou het niet meer dan rechtvaardig zijn als zijn ploeg de return tegen Napoli in de Champions League gewoon in Camp Nou mag afwerken. "Ik wil op ons eigen veld spelen, omdat we anders het thuisvoordeel missen dat onze tegenstander in een vol stadion wel heeft gehad", liet Setién weten.

De Europese voetbalunie UEFA kondigde woensdag aan dat over de locatie van de resterende vier duels in de achtste finales komende maand een beslissing wordt genomen, in elk geval voor de loting op 10 juli. Deze vier wedstrijden staan voor 7 en 8 augustus op het programma.

Daarna begint op 12 augustus in Portugal een verkorte versie van de Champions League, waarbij de kwartfinales en halve finales worden beslist in één wedstrijd. Het minitoernooi vindt plaats in twee stadions in Lissabon, met de finale op 23 augustus.

Final 8

Setién vindt ook deze oplossing met een 'Final 8' niet al te best. "Hier wordt iedereen slechter van, niet alleen Barcelona", oordeelde hij. "Met twee duels kun je de schade nog repareren, maar nu staat meteen alles op het spel."

Barcelona speelde op 25 februari in Italië met 1-1 gelijk tegen Napoli. Door de coronacrisis moest de return in Spanje worden uitgesteld, evenals de tweede duels tussen Bayern München en Chelsea (eerste wedstrijd: 3-0 voor Bayern), Juventus en Olympique Lyon (0-1) en Manchester City en Real Madrid (2-1). De UEFA overweegt die vier nog uitstaande wedstrijden ook meteen in Portugal af te werken.

Meer uit Voetbal

Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

10 minuten geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

1 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

1 uur geleden
Slot en Wiegman op shortlist NOC*NSF voor coach van het jaar

ARNHEM (ANP) - Arne Slot en Sarina Wiegman maken kans om op het sportgala van NOC*NSF uitgeroepen te worden tot beste Nederlandse coach van 2025. Slot bezorgde in zijn eerste seizoen Liverpool de landstitel. Wiegman won met de Engelse voetbalsters de Europese titel.

6 uur geleden
Feyenoord heeft een zege op Celtic nodig in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft donderdag in de thuiswedstrijd tegen Celtic een overwinning nodig voor een goede uitgangspositie voor een langer verblijf in de Europa League. "We lopen niet weg voor die druk", zei Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip. "We zijn gewend aan druk, daar groeien we mee op. Ik geloof in onze club, spelers en staf. We gaan deze moeilijke fase doorkomen. Dat zeg ik op basis van hoe we trainen en hoe we ons iedere dag opstellen."

7 uur geleden
Reijnders: City niet van slag na thuisnederlaag tegen Leverkusen

MANCHESTER (ANP/AFP) - Tijjani Reijnders heeft benadrukt dat Manchester City na de verrassende nederlaag (0-2) tegen Bayer Leverkusen in de Champions League niet van slag zal raken. "Natuurlijk is het balen, maar we mogen ons zelfvertrouwen niet verliezen, want we hebben eerder geweldig gepresteerd en we moeten weer terug naar die winning streak. Dat doen we door ons voor te bereiden op de volgende wedstrijd op zaterdag", aldus de Nederlandse middenvelder in Manchester.

8 uur geleden
Man die inreed op feestende Liverpool-fans bekent alsnog schuld

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De man die in mei inreed op feestende supporters van Liverpool heeft bij de start van zijn proces alsnog schuld bekend. Tegen hem zijn 31 aanklachten ingediend, waaronder het toebrengen van zwaar lichamelijk letsel, opzettelijke verwonding en gevaarlijk rijgedrag.

8 uur geleden