Coach Rose van RB Leipzig voelt zich bestolen tegen Real Madrid
LEIPZIG (ANP/AFP) - Het doelpunt van Benjamin Sesko voor RB Leizpig in de Champions Leaguewedstrijd tegen Real Madrid is onterecht afgekeurd, meent coach Marco Rose van de Duitse ploeg. "Het doelpunt had moeten tellen", zei hij na de 1-0-thuisnederlaag "Ik wil er geen debat over openen, maar het is duidelijk dat de scheidsrechter een fout heeft gemaakt. Iedereen heeft dat kunnen zien."
Sesko scoorde al in de tweede minuut, maar de grensrechter stak de vlag omhoog voor buitenspel. In de herhaling was duidelijk te zien dat daar geen sprake van was, maar de VAR greep niet in. Een ander speler van Leipzig, Benjamin Henrichs, zou hinderlijk in de weg hebben gestaan bij Real-doelman Andriy Loenin. Brahim Díaz maakte in de tweede helft het enige doelpunt van de wedstrijd en bezorgde daarmee de Madrilenen de zege.
"Als dat doelpunt had geteld, was de wedstrijd wellicht anders verlopen", zei Rose, die allerminst het hoofd liet zakken. "We hebben nog steeds een goede kans om door te gaan naar de kwartfinales. We zullen ons laten zien in de return in Madrid."
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
31 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
58 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
3 uur geleden