Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Rose van RB Leipzig voelt zich bestolen tegen Real Madrid

Coach Rose van RB Leipzig voelt zich bestolen tegen Real Madrid

LEIPZIG (ANP/AFP) - Het doelpunt van Benjamin Sesko voor RB Leizpig in de Champions Leaguewedstrijd tegen Real Madrid is onterecht afgekeurd, meent coach Marco Rose van de Duitse ploeg. "Het doelpunt had moeten tellen", zei hij na de 1-0-thuisnederlaag "Ik wil er geen debat over openen, maar het is duidelijk dat de scheidsrechter een fout heeft gemaakt. Iedereen heeft dat kunnen zien."

Sesko scoorde al in de tweede minuut, maar de grensrechter stak de vlag omhoog voor buitenspel. In de herhaling was duidelijk te zien dat daar geen sprake van was, maar de VAR greep niet in. Een ander speler van Leipzig, Benjamin Henrichs, zou hinderlijk in de weg hebben gestaan bij Real-doelman Andriy Loenin. Brahim Díaz maakte in de tweede helft het enige doelpunt van de wedstrijd en bezorgde daarmee de Madrilenen de zege.

"Als dat doelpunt had geteld, was de wedstrijd wellicht anders verlopen", zei Rose, die allerminst het hoofd liet zakken. "We hebben nog steeds een goede kans om door te gaan naar de kwartfinales. We zullen ons laten zien in de return in Madrid."

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

3 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

3 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

4 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

4 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

5 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

6 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

7 uur geleden