Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Priske beseft dat Feyenoord zich nog flink moet verbeteren

Coach Priske beseft dat Feyenoord zich nog flink moet verbeteren

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is vooral tevreden over de uitslag van het duel tussen zijn Feyenoord en FC Twente (2-1). "Ik zie ons steeds meer dingen beter doen", zei hij. "Maar we presteren nog wel te wisselvallig. Het moet en kan ook veel beter."

Feyenoord ontsnapte in het eerste halfuur van het duel, toen FC Twente beter speelde en Daan Rots een grote kans op de 0-1 miste. "Daarna lopen we redelijk eenvoudig uit naar 2-0. Maar na die 2-1 krijgen we het in het laatste kwartier toch lastig en hebben we hard gewerkt om overeind te blijven. Dat was vergelijkbaar met woensdag tegen Girona toen we ook een voorsprong van 3-2 moesten verdedigen. Ik ben heel tevreden hoe we dat hebben gedaan. Maar ik zie ons liever eerder ruimer afstand nemen."

Priske beseft dat hij zichzelf soms herhaalt. "Het is misschien vervelend om naar me te luisteren, maar we moeten ons verbeteren om constanter te worden tijdens de wedstrijd. Dat is ook waar we over praten. De mindset en de spirit in de ploeg gaan zeker omhoog. Ze voelen elkaar steeds beter aan. Onze manier van spelen gaat in fases heel goed. De overwinningen op Girona en FC Twente helpen ons, maar we moeten hard blijven werken. Onze speelstijl, de kwaliteit van ons spel en wedstrijden domineren. Hierin moeten we echt stappen gaan maken de komende weken na de interlandperiode."

Meer uit Voetbal

Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

51 minuten geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

1 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

1 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

1 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

3 uur geleden
Ajax profiteert met 0-0 bij PEC Zwolle nauwelijks van verlies NEC

ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.

4 uur geleden
Feyenoord-aanwinst Sterling krijgt tegen Twente weer reserverol

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.

4 uur geleden