Coach Priske beseft dat Feyenoord zich nog flink moet verbeteren
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is vooral tevreden over de uitslag van het duel tussen zijn Feyenoord en FC Twente (2-1). "Ik zie ons steeds meer dingen beter doen", zei hij. "Maar we presteren nog wel te wisselvallig. Het moet en kan ook veel beter."
Feyenoord ontsnapte in het eerste halfuur van het duel, toen FC Twente beter speelde en Daan Rots een grote kans op de 0-1 miste. "Daarna lopen we redelijk eenvoudig uit naar 2-0. Maar na die 2-1 krijgen we het in het laatste kwartier toch lastig en hebben we hard gewerkt om overeind te blijven. Dat was vergelijkbaar met woensdag tegen Girona toen we ook een voorsprong van 3-2 moesten verdedigen. Ik ben heel tevreden hoe we dat hebben gedaan. Maar ik zie ons liever eerder ruimer afstand nemen."
Priske beseft dat hij zichzelf soms herhaalt. "Het is misschien vervelend om naar me te luisteren, maar we moeten ons verbeteren om constanter te worden tijdens de wedstrijd. Dat is ook waar we over praten. De mindset en de spirit in de ploeg gaan zeker omhoog. Ze voelen elkaar steeds beter aan. Onze manier van spelen gaat in fases heel goed. De overwinningen op Girona en FC Twente helpen ons, maar we moeten hard blijven werken. Onze speelstijl, de kwaliteit van ons spel en wedstrijden domineren. Hierin moeten we echt stappen gaan maken de komende weken na de interlandperiode."
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
9 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
16 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
19 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden