Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Priske beseft dat Feyenoord zich nog flink moet verbeteren

Coach Priske beseft dat Feyenoord zich nog flink moet verbeteren

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is vooral tevreden over de uitslag van het duel tussen zijn Feyenoord en FC Twente (2-1). "Ik zie ons steeds meer dingen beter doen", zei hij. "Maar we presteren nog wel te wisselvallig. Het moet en kan ook veel beter."

Feyenoord ontsnapte in het eerste halfuur van het duel, toen FC Twente beter speelde en Daan Rots een grote kans op de 0-1 miste. "Daarna lopen we redelijk eenvoudig uit naar 2-0. Maar na die 2-1 krijgen we het in het laatste kwartier toch lastig en hebben we hard gewerkt om overeind te blijven. Dat was vergelijkbaar met woensdag tegen Girona toen we ook een voorsprong van 3-2 moesten verdedigen. Ik ben heel tevreden hoe we dat hebben gedaan. Maar ik zie ons liever eerder ruimer afstand nemen."

Priske beseft dat hij zichzelf soms herhaalt. "Het is misschien vervelend om naar me te luisteren, maar we moeten ons verbeteren om constanter te worden tijdens de wedstrijd. Dat is ook waar we over praten. De mindset en de spirit in de ploeg gaan zeker omhoog. Ze voelen elkaar steeds beter aan. Onze manier van spelen gaat in fases heel goed. De overwinningen op Girona en FC Twente helpen ons, maar we moeten hard blijven werken. Onze speelstijl, de kwaliteit van ons spel en wedstrijden domineren. Hierin moeten we echt stappen gaan maken de komende weken na de interlandperiode."

Meer uit Voetbal

Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

3 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

12 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

14 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

15 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

15 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

16 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

18 uur geleden