Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Priske beseft dat Feyenoord zich nog flink moet verbeteren

Coach Priske beseft dat Feyenoord zich nog flink moet verbeteren

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Brian Priske is vooral tevreden over de uitslag van het duel tussen zijn Feyenoord en FC Twente (2-1). "Ik zie ons steeds meer dingen beter doen", zei hij. "Maar we presteren nog wel te wisselvallig. Het moet en kan ook veel beter."

Feyenoord ontsnapte in het eerste halfuur van het duel, toen FC Twente beter speelde en Daan Rots een grote kans op de 0-1 miste. "Daarna lopen we redelijk eenvoudig uit naar 2-0. Maar na die 2-1 krijgen we het in het laatste kwartier toch lastig en hebben we hard gewerkt om overeind te blijven. Dat was vergelijkbaar met woensdag tegen Girona toen we ook een voorsprong van 3-2 moesten verdedigen. Ik ben heel tevreden hoe we dat hebben gedaan. Maar ik zie ons liever eerder ruimer afstand nemen."

Priske beseft dat hij zichzelf soms herhaalt. "Het is misschien vervelend om naar me te luisteren, maar we moeten ons verbeteren om constanter te worden tijdens de wedstrijd. Dat is ook waar we over praten. De mindset en de spirit in de ploeg gaan zeker omhoog. Ze voelen elkaar steeds beter aan. Onze manier van spelen gaat in fases heel goed. De overwinningen op Girona en FC Twente helpen ons, maar we moeten hard blijven werken. Onze speelstijl, de kwaliteit van ons spel en wedstrijden domineren. Hierin moeten we echt stappen gaan maken de komende weken na de interlandperiode."

Meer uit Voetbal

PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

11 uur geleden
Trainer Glasner verlaat Crystal Palace aan einde van seizoen

LONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.

13 uur geleden
Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

14 uur geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

15 uur geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

16 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

18 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

18 uur geleden