Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Postecoglou hekelt instelling Spurs rond titelkans Arsenal

Coach Postecoglou hekelt instelling Spurs rond titelkans Arsenal

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-trainer Ange Postecoglou twijfelde na de verloren voorlaatste competitiewedstrijd tegen titelkandidaat Manchester City (0-2) aan de instelling van de club. De sfeer in het stadion was dinsdag rustiger dan normaal en na de openingstreffer van City zongen de fans liedjes over aartsrivaal Arsenal. De Spurs-supporters leken een nederlaag niet erg te vinden, zodat de club uit Manchester de beste kans houdt op de titel in plaats van Arsenal.

"De laatste 48 uur hebben me laten zien dat de fundamenten bij deze club vrij broos zijn. Binnen de club, maar ook erbuiten", zei de sinds vorig jaar in Londen aanwezige coach, die de wil om te winnen van de club in twijfel trok. "Maar dat is prima, dat is waarom ik hier ben."

Tottenham had bij een zege op City nog vierde kunnen worden en zich op die manier kunnen plaatsen voor de Champions League. De ploeg van Postecoglou heeft zondag nog 1 punt nodig tegen Sheffield United om plek vijf veilig te stellen. "Ik wil gewoon succesvol zijn hier. Dus wat de prioriteiten van andere mensen hier zijn, maakt me helemaal niks uit", zei de Australiër, die wel tevreden was over de instelling van zijn eigen spelers.

City komt door de uitzege op 2 punten voorsprong van Arsenal en kan de titel zondag thuis tegen West Ham United binnenhalen.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

9 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

9 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

10 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

10 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

11 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

13 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

21 uur geleden