Coach Postecoglou hekelt instelling Spurs rond titelkans Arsenal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-trainer Ange Postecoglou twijfelde na de verloren voorlaatste competitiewedstrijd tegen titelkandidaat Manchester City (0-2) aan de instelling van de club. De sfeer in het stadion was dinsdag rustiger dan normaal en na de openingstreffer van City zongen de fans liedjes over aartsrivaal Arsenal. De Spurs-supporters leken een nederlaag niet erg te vinden, zodat de club uit Manchester de beste kans houdt op de titel in plaats van Arsenal.
"De laatste 48 uur hebben me laten zien dat de fundamenten bij deze club vrij broos zijn. Binnen de club, maar ook erbuiten", zei de sinds vorig jaar in Londen aanwezige coach, die de wil om te winnen van de club in twijfel trok. "Maar dat is prima, dat is waarom ik hier ben."
Tottenham had bij een zege op City nog vierde kunnen worden en zich op die manier kunnen plaatsen voor de Champions League. De ploeg van Postecoglou heeft zondag nog 1 punt nodig tegen Sheffield United om plek vijf veilig te stellen. "Ik wil gewoon succesvol zijn hier. Dus wat de prioriteiten van andere mensen hier zijn, maakt me helemaal niks uit", zei de Australiër, die wel tevreden was over de instelling van zijn eigen spelers.
City komt door de uitzege op 2 punten voorsprong van Arsenal en kan de titel zondag thuis tegen West Ham United binnenhalen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
13 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
2 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.
7 uur geledenDOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.
9 uur geleden