Coach Postecoglou hekelt instelling Spurs rond titelkans Arsenal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-trainer Ange Postecoglou twijfelde na de verloren voorlaatste competitiewedstrijd tegen titelkandidaat Manchester City (0-2) aan de instelling van de club. De sfeer in het stadion was dinsdag rustiger dan normaal en na de openingstreffer van City zongen de fans liedjes over aartsrivaal Arsenal. De Spurs-supporters leken een nederlaag niet erg te vinden, zodat de club uit Manchester de beste kans houdt op de titel in plaats van Arsenal.
"De laatste 48 uur hebben me laten zien dat de fundamenten bij deze club vrij broos zijn. Binnen de club, maar ook erbuiten", zei de sinds vorig jaar in Londen aanwezige coach, die de wil om te winnen van de club in twijfel trok. "Maar dat is prima, dat is waarom ik hier ben."
Tottenham had bij een zege op City nog vierde kunnen worden en zich op die manier kunnen plaatsen voor de Champions League. De ploeg van Postecoglou heeft zondag nog 1 punt nodig tegen Sheffield United om plek vijf veilig te stellen. "Ik wil gewoon succesvol zijn hier. Dus wat de prioriteiten van andere mensen hier zijn, maakt me helemaal niks uit", zei de Australiër, die wel tevreden was over de instelling van zijn eigen spelers.
City komt door de uitzege op 2 punten voorsprong van Arsenal en kan de titel zondag thuis tegen West Ham United binnenhalen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
2 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
5 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
23 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
23 uur geleden