Coach Postecoglou hekelt instelling Spurs rond titelkans Arsenal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur-trainer Ange Postecoglou twijfelde na de verloren voorlaatste competitiewedstrijd tegen titelkandidaat Manchester City (0-2) aan de instelling van de club. De sfeer in het stadion was dinsdag rustiger dan normaal en na de openingstreffer van City zongen de fans liedjes over aartsrivaal Arsenal. De Spurs-supporters leken een nederlaag niet erg te vinden, zodat de club uit Manchester de beste kans houdt op de titel in plaats van Arsenal.
"De laatste 48 uur hebben me laten zien dat de fundamenten bij deze club vrij broos zijn. Binnen de club, maar ook erbuiten", zei de sinds vorig jaar in Londen aanwezige coach, die de wil om te winnen van de club in twijfel trok. "Maar dat is prima, dat is waarom ik hier ben."
Tottenham had bij een zege op City nog vierde kunnen worden en zich op die manier kunnen plaatsen voor de Champions League. De ploeg van Postecoglou heeft zondag nog 1 punt nodig tegen Sheffield United om plek vijf veilig te stellen. "Ik wil gewoon succesvol zijn hier. Dus wat de prioriteiten van andere mensen hier zijn, maakt me helemaal niks uit", zei de Australiër, die wel tevreden was over de instelling van zijn eigen spelers.
City komt door de uitzege op 2 punten voorsprong van Arsenal en kan de titel zondag thuis tegen West Ham United binnenhalen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
23 minuten geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
7 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
1 dag geleden