Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Petrovic na 0-6: onacceptabel, dit is Willem II onwaardig

Coach Petrovic na 0-6: onacceptabel, dit is Willem II onwaardig

TILBURG (ANP) - Coach Zeljko Petrovic van Willem II maakte na de zware thuisnederlaag tegen FC Utrecht (0-6) een aangeslagen indruk. "Dit is onacceptabel", zei hij meer dan eens in zijn openhartige analyse bij ESPN. "Ik schaam me een beetje voor deze uitslag. We zijn afgeslacht. Dit was Willem II onwaardig."

Petrovic, die eind vorige maand aantrad als opvolger van de ontslagen Adrie Koster, was zelf ooit een karaktervoetballer. Juist die vechtersmentaliteit miste hij bij zijn ploeg tegen FC Utrecht. "We hebben geloof ik maar zes overtredingen gemaakt in deze wedstrijd. Ik heb aan onze kant nauwelijks een sliding gezien of een hard duel. Als je wilt overleven in de Eredivisie, dan kan dat niet. Hopelijk hebben we hiermee nu het dieptepunt bereikt en gaat het woensdag tegen ADO Den Haag beter. Natuurlijk zal ik voor die wedstrijd de nodige ingrepen doen."

Ook verdediger Sven van Beek, tot het einde van het seizoen gehuurd van Feyenoord, was hard in zijn commentaar. "Alles was dramatisch bij ons in deze wedstrijd. Met elf doelpunten in de laatste twee duels moeten we ons schamen", doelde hij op de nederlaag vorige week bij Feyenoord (5-0).

Voor FC Utrecht was het de grootste uitzege ooit in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

1 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

4 uur geleden
AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

17 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

20 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

20 uur geleden
Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

23 uur geleden
Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

1 dag geleden