Coach Pearson vlak voor einde seizoen ontslagen bij Watford
WATFORD (ANP) - Met nog twee speelronden te gaan in de Premier League, heeft de directie van Watford coach Nigel Pearson uit zijn functie gezet. De club van verdediger Daryl Janmaat, die door een knieblessure dit kalenderjaar nog niet in actie kwam, wil hoe dan ook degradatie voorkomen.
De clubleiding heeft er geen vertrouwen meer in dat Pearson die missie tot een goed einde kan brengen. Hayden Mullins, de coach van het clubteam onder 23 jaar, moet de huidige nummer 17 op het hoogste niveau zien te houden.
Watford staat op de zeventiende plek, 3 punten boven de degradatiestreep. Na de coronapauze pakte de ploeg van Pearson uit zeven wedstrijden 7 punten. Watford maakte eind februari nog wel indruk met een verrassende overwinning (3-0) tegen de latere kampioen Liverpool, die op dat moment in de Premier League nog ongeslagen was.
Derde coach
Watford speelt in de laatste competitiewedstrijden nog thuis tegen Manchester City (dinsdag) en uit tegen Arsenal (zondag).
Pearson is dit seizoen al de derde coach die bij Watford is ontslagen. De 56-jarige Brit werd in december vorig jaar tot aan het einde van dit seizoen aangesteld als opvolger van de weggestuurde Spaanse coach Quique Sánchez Flores. Watford stond bij het aantreden van Pearson op de laatste plaats. Begin september moest ook coach Javi Gracia al vertrekken van de clubleiding.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
6 uur geleden