Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Pearson vlak voor einde seizoen ontslagen bij Watford

Coach Pearson vlak voor einde seizoen ontslagen bij Watford

WATFORD (ANP) - Met nog twee speelronden te gaan in de Premier League, heeft de directie van Watford coach Nigel Pearson uit zijn functie gezet. De club van verdediger Daryl Janmaat, die door een knieblessure dit kalenderjaar nog niet in actie kwam, wil hoe dan ook degradatie voorkomen.

De clubleiding heeft er geen vertrouwen meer in dat Pearson die missie tot een goed einde kan brengen. Hayden Mullins, de coach van het clubteam onder 23 jaar, moet de huidige nummer 17 op het hoogste niveau zien te houden.

Watford staat op de zeventiende plek, 3 punten boven de degradatiestreep. Na de coronapauze pakte de ploeg van Pearson uit zeven wedstrijden 7 punten. Watford maakte eind februari nog wel indruk met een verrassende overwinning (3-0) tegen de latere kampioen Liverpool, die op dat moment in de Premier League nog ongeslagen was.

Derde coach

Watford speelt in de laatste competitiewedstrijden nog thuis tegen Manchester City (dinsdag) en uit tegen Arsenal (zondag).

Pearson is dit seizoen al de derde coach die bij Watford is ontslagen. De 56-jarige Brit werd in december vorig jaar tot aan het einde van dit seizoen aangesteld als opvolger van de weggestuurde Spaanse coach Quique Sánchez Flores. Watford stond bij het aantreden van Pearson op de laatste plaats. Begin september moest ook coach Javi Gracia al vertrekken van de clubleiding.

Meer uit Voetbal

PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

26 minuten geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

41 minuten geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

46 minuten geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

1 dag geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

1 dag geleden