Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Pearson vlak voor einde seizoen ontslagen bij Watford

Coach Pearson vlak voor einde seizoen ontslagen bij Watford

WATFORD (ANP) - Met nog twee speelronden te gaan in de Premier League, heeft de directie van Watford coach Nigel Pearson uit zijn functie gezet. De club van verdediger Daryl Janmaat, die door een knieblessure dit kalenderjaar nog niet in actie kwam, wil hoe dan ook degradatie voorkomen.

De clubleiding heeft er geen vertrouwen meer in dat Pearson die missie tot een goed einde kan brengen. Hayden Mullins, de coach van het clubteam onder 23 jaar, moet de huidige nummer 17 op het hoogste niveau zien te houden.

Watford staat op de zeventiende plek, 3 punten boven de degradatiestreep. Na de coronapauze pakte de ploeg van Pearson uit zeven wedstrijden 7 punten. Watford maakte eind februari nog wel indruk met een verrassende overwinning (3-0) tegen de latere kampioen Liverpool, die op dat moment in de Premier League nog ongeslagen was.

Derde coach

Watford speelt in de laatste competitiewedstrijden nog thuis tegen Manchester City (dinsdag) en uit tegen Arsenal (zondag).

Pearson is dit seizoen al de derde coach die bij Watford is ontslagen. De 56-jarige Brit werd in december vorig jaar tot aan het einde van dit seizoen aangesteld als opvolger van de weggestuurde Spaanse coach Quique Sánchez Flores. Watford stond bij het aantreden van Pearson op de laatste plaats. Begin september moest ook coach Javi Gracia al vertrekken van de clubleiding.

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

6 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

9 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

9 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

10 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

15 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

18 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

18 uur geleden