Coach Paris Saint-Germain baalt van uitfluiten Messi
PARIJS (ANP) - Coach Christophe Galtier van Paris Saint-Germain had Lionel Messi een ander afscheid gegund. De Argentijnse sterspeler voetbalde zaterdag zijn laatste duel in het shirt van de Franse kampioen. Paris Saint-Germain verloor het thuisduel met 3-2 van Clermont Foot. Galtier baalde dat het publiek Messi opnieuw uitfloot. Dat gebeurde tijdens het seizoen ook regelmatig, maar de trainer heeft er geen begrip voor.
"Dat gefluit is echt jammer", aldus Galtier in de Franse media. "Hij heeft hier goed en wat minder gespeeld. Maar hij heeft zich altijd goed opgesteld en een prima seizoen gehad. Hij is een van de beste spelers in de geschiedenis. Ik had gehoopt dat er toch meer waardering voor hem was", aldus Galtier.
Er wordt nog volop gespeculeerd over de toekomst van Messi. Barcelona wil hem graag terughalen en er zou een miljoenencontract voor hem klaarliggen in Saudi-Arabië.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
11 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
15 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
15 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
23 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden