Coach Oosting hoopt dat FC Twente zichzelf snel gaat belonen
ENSCHEDE (ANP) - Joseph Oosting denkt dat het gelijkspel van FC Twente tegen Ajax (2-2) waarschijnlijk wel een terechte uitslag is. "Maar we zijn topsporters", zei de trainer van de club uit Enschede na de wedstrijd. "En die willen altijd winnen. Dus zijn we niet helemaal tevreden."
Oosting vond dat Ajax voor rust beter speelde. "Jordan Henderson stond steeds weer vrij op het middenveld", zei hij. "Daar hadden we het lastig mee. Toch gingen we met een voorsprong de rust in. Natuurlijk was dat een cadeautje", zei hij over een mislukte trap van verdediger Youri Baas van Ajax. "Maar dan moet je die bal nog zo goed raken als Michel Vlap."
"In de tweede helft deden we het beter", vervolgde Oosting. "Toen kregen we betere kansen dan Ajax, maar helaas leverde dat geen zege op. Ik denk dat we moeten leren om onszelf te belonen. Donderdag tegen Nice verspeelden we zelfs een voorsprong van 2-0. Maar we hebben goede voetballers en je moet ook soms geluk hebben. Als we onze kansen snel gaan benutten, dan kan het nog een heel mooi jaar voor ons worden."
.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
30 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geleden