Coach Oosting hoopt dat FC Twente zichzelf snel gaat belonen
ENSCHEDE (ANP) - Joseph Oosting denkt dat het gelijkspel van FC Twente tegen Ajax (2-2) waarschijnlijk wel een terechte uitslag is. "Maar we zijn topsporters", zei de trainer van de club uit Enschede na de wedstrijd. "En die willen altijd winnen. Dus zijn we niet helemaal tevreden."
Oosting vond dat Ajax voor rust beter speelde. "Jordan Henderson stond steeds weer vrij op het middenveld", zei hij. "Daar hadden we het lastig mee. Toch gingen we met een voorsprong de rust in. Natuurlijk was dat een cadeautje", zei hij over een mislukte trap van verdediger Youri Baas van Ajax. "Maar dan moet je die bal nog zo goed raken als Michel Vlap."
"In de tweede helft deden we het beter", vervolgde Oosting. "Toen kregen we betere kansen dan Ajax, maar helaas leverde dat geen zege op. Ik denk dat we moeten leren om onszelf te belonen. Donderdag tegen Nice verspeelden we zelfs een voorsprong van 2-0. Maar we hebben goede voetballers en je moet ook soms geluk hebben. Als we onze kansen snel gaan benutten, dan kan het nog een heel mooi jaar voor ons worden."
.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
16 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
20 uur geleden