Coach Oosting hoopt dat FC Twente zichzelf snel gaat belonen
ENSCHEDE (ANP) - Joseph Oosting denkt dat het gelijkspel van FC Twente tegen Ajax (2-2) waarschijnlijk wel een terechte uitslag is. "Maar we zijn topsporters", zei de trainer van de club uit Enschede na de wedstrijd. "En die willen altijd winnen. Dus zijn we niet helemaal tevreden."
Oosting vond dat Ajax voor rust beter speelde. "Jordan Henderson stond steeds weer vrij op het middenveld", zei hij. "Daar hadden we het lastig mee. Toch gingen we met een voorsprong de rust in. Natuurlijk was dat een cadeautje", zei hij over een mislukte trap van verdediger Youri Baas van Ajax. "Maar dan moet je die bal nog zo goed raken als Michel Vlap."
"In de tweede helft deden we het beter", vervolgde Oosting. "Toen kregen we betere kansen dan Ajax, maar helaas leverde dat geen zege op. Ik denk dat we moeten leren om onszelf te belonen. Donderdag tegen Nice verspeelden we zelfs een voorsprong van 2-0. Maar we hebben goede voetballers en je moet ook soms geluk hebben. Als we onze kansen snel gaan benutten, dan kan het nog een heel mooi jaar voor ons worden."
.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
10 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
14 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
15 uur geleden