Coach noemt late zege PSG op Girona 'zwaarder dan een bevalling'
PARIJS (ANP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain had bepaald niet genoten van de benauwde 1-0-zege op Girona in de Champions League. "Girona maakte het ons heel moeilijk. Deze overwinning was zwaarder dan een bevalling", zei de Spaanse trainer na afloop. "Ik denk wel dat we superieur waren, maar Girona liet ons maar rondcirkelen over het veld. We werden er duizelig van."
De winst van PSG kwam pas in de laatste minuut van de reguliere speeltijd tot stand door een blunder van doelman Paulo Gazzaniga van Girona. De Argentijn liet de bal door zijn handen glippen na een ongevaarlijk schot vanaf de zijkant van het strafschopgebied van de Portugese verdediger Nuno Mendes.
Een tegenvaller voor PSG was het uitvallen van aanvaller Marco Asensio, die kort voor rust hinkend van het veld moest. "Hij voelde een steek. Het is jammer, want hij was goed begonnen aan het seizoen. Maar dit is profvoetbal en ik heb vertrouwen in de ploeg. We hebben een goed team."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
4 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
5 uur geleden