Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Mourinho vraagt achterban AS Roma om tijd en geduld

Coach Mourinho vraagt achterban AS Roma om tijd en geduld

ROME (ANP) - Coach José Mourinho heeft tijdens zijn presentatie bij AS Roma geprobeerd de hoge verwachtingen bij de achterban een beetje te temperen. "De club wil geen succes vandaag en problemen morgen", betoogde de 58-jarige Portugees. "Het bestuur wil een duurzaam project voor de toekomst. Dat is de belangrijkste reden dat ik hier nu ben. Het is tijd om aan de slag te gaan. Ik ben niet naar Rome gekomen om vakantie te vieren."

Mourinho werd in april ontslagen bij Tottenham Hotspur. Begin mei bereikte hij een akkoord over een contract tot medio 2024 bij AS Roma. De Italiaanse club eindigde in het afgelopen seizoen als zevende in de Serie A en wacht al dertien jaar op een prijs.

"We kunnen er niet omheen dat deze club de afgelopen tijd niet veel heeft gewonnen", gaf Mourinho toe. "Maar we gaan bouwen aan nieuwe successen. In het voetbal heb je vaak weinig tijd om iets neer te zetten, maar bij AS Roma krijg ik die ruimte wel. Daardoor kan ik een fundament gaan leggen voor de komende jaren."

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

8 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

8 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

8 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

11 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

11 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

17 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

20 uur geleden