Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Mourinho is blij met zege op Vitesse maar baalt van grasmat

Coach Mourinho is blij met zege op Vitesse maar baalt van grasmat

ARNHEM (ANP) - Trainer José Mourinho was na de uitzege van AS Roma op Vitesse (0-1) in de Conference League vooral tevreden met het resultaat. "Want op dit veld kan je niet goed voetballen", zei de Portugees. "Op zo'n veld krijg je een wedstrijd van lage kwaliteit."

Mourinho uitte woensdag al zijn onvrede over de slechte staat van de grasmat in het Gelredome. Tijdens de wedstrijd zag hij vooral in de eerste helft veel van zijn spelers uitglijden. "Op zo'n verschrikkelijk veld werd het in de eerste helft een wedstrijd van rennen en geluk hebben", zei de trainer van AS Roma. "Wij hadden vooral geluk, want Vitesse miste een paar goede kansen. We hadden vooral veel moeite met Eli Dasa."

Mourinho liet een aantal van zijn gebruikelijke basisspelers niet aan de aftrap verschijnen. "Het voordeel daarvan was dat ik veel kwaliteit op de bank had. Dat zag je in de tweede helft toen enkele goede spelers invielen", doelde hij op Lorenzo Pellegrini, Stephan El Shaarawy, Bryan Cristante, Chris Smalling en de Nederlandse rechtsback Rick Karsdorp. "Daarna zijn we eigenlijk niet meer in de problemen gekomen. We hebben nu een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in Rome."

Mourinho won de Champions League al met Porto en Internazionale en veroverde met Manchester United de Europa League. "Met FC Porto wonnen we ook de toenmalige UEFA Cup en als assistent van Bobby Robson bij Barcelona mocht ik de Europa Cup 2 vasthouden. Natuurlijk wil ik ook de Conference League winnen. Maar dat zal niet makkelijk worden met mogelijke tegenstanders als Leicester City en Slavia Praag. Er zitten ook nog veel goede Nederlandse ploegen in dit toernooi. En laten we FK Bodø/Glimt niet vergeten. Daar hebben we dit seizoen nog met 6-1 van verloren."

Meer uit Voetbal

Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

4 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

5 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

5 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

7 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

8 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

12 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

13 uur geleden