Coach Mourinho hoopt dat knieblessure bij trefzekere Kane meevalt
LONDEN (ANP) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur hoopt dat de knieblessure bij zijn trefzekere aanvaller Harry Kane meevalt. De aanvoerder van Engeland scoorde donderdagavond twee keer in de eerste wedstrijd in de achtste finales in de Europa League tegen Dinamo Zagreb (2-0). In de slotfase viel hij uit met een pijnlijke knie. Kane is dit seizoen in alle competities al goed voor 26 treffers voor de Spurs.
"Ik hoop en denk dat het wel meevalt bij hem", liet Mourinho na afloop weten. De Portugese coach rekent in elk geval op Kane voor de Londense derby zondag tegen Arsenal. "Dat is een grote wedstrijd. Alleen een groot probleem kan hem bij dat duel aan de kant houden en ik geloof niet dat daar nu sprake van is. Maar we moeten afwachten hoe die knie reageert. Hopelijk komt het snel weer goed."
Tottenham staat momenteel zevende in de Premier League en mikt op een eindklassering in de top vier, die goed is voor deelname aan de groepsfase van de Champions League.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
34 minuten geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
14 uur geleden