Coach Mourinho heeft aanvaller Bergwijn meteen nodig
LONDEN (ANP) - Coach José Mourinho van Tottenham Hotspur wil voor de thuiswedstrijd zondag tegen titelhouder Manchester City meteen een beroep doen op Steven Bergwijn. De 22-jarige aanvaller kwam eerder deze week over van PSV en ondertekende woensdag een contract tot de zomer van 2025 bij de Engelse topclub. Mourinho gaf in zijn voorbeschouwing op het duel met ManCity aan dat Bergwijn zeker zal meedoen.
"Dat is niks bijzonders, want hij heeft voor PSV dit seizoen al gespeeld. Hij is dus wedstrijdfit", liet Mourinho weten. "Het is voor hem meer een kwestie van leren hoe hij in onze ploeg moet gaan spelen. Steve Bergwijn, ik zeg liever Stevie, is het type voetballer dat op dit moment goed voor ons is, maar hij is ook goed voor de toekomst van de club."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Bas Nijhuis komt de rest van het seizoen niet meer in actie vanwege de achillespeesblessure die hij afgelopen dinsdag opliep. "Dit seizoen dat kun je wel vergeten", zei Nijhuis maandag in de ochtendshow van radiozender 538.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
14 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
14 uur geleden