Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Mourinho begint met AS Roma in Serie A met zege

Coach Mourinho begint met AS Roma in Serie A met zege

ROME (ANP) - Coach José Mourinho is de Serie A bij zijn nieuwe club AS Roma begonnen met een overwinning. Roma won de thuiswedstrijd tegen Fiorentina met 3-1. Beide ploegen beëindigden de wedstrijden met tien spelers.

Henrikh Mkhitaryan opende de score voor Roma in de 26e minuut. Toen stond Fiorentina al bijna tien minuten met tien man na een rode kaart voor Bartlomiej Dragowski. Na bijna een uur spelen raakte Roma ook een speler kwijt. Nicolò Zaniolo kreeg voor vasthouden zijn tweede gele kaart.

Vlak daarna kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Na een aantal gemiste kansen, tikte Nikola Milenkovic uit een lange voorzet binnen. Jordan Veretout maakte er echter al snel weer 2-1 van, op aangeven van de van Chelsea overgenomen Tammy Abraham. Met zijn tweede in de 79e minuut besliste Veretout de wedstrijd.

Napoli opende het seizoen met een 2-0-zege op Venezia. Hoewel de ploeg uit Napels het grootste deel van de wedstrijd met een man minder speelde na de rode kaart van Victor Osimhen, werd er toch gescoord. Lorenzo Insigne miste in de 57e minuut nog een strafschop, maar zijn tweede vijf minuten later was wel raak. Eljif Elmas maakte de 2-0.

Meer uit Voetbal

Zegereeks Sparta ten einde na gelijkspel bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.

8 uur geleden
FC Twente maakt indruk met 5-0-thuiszege op sc Heerenveen

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.

8 uur geleden
FC Volendam boekt bij PEC Zwolle eerste uitzege van het seizoen

ZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.

8 uur geleden
Treffer Botman in jubileumduel niet genoeg voor zege Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.

8 uur geleden
NEC neemt tweede plaats over van Feyenoord na zege op Heracles

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.

13 uur geleden
Barcelona boekt simpele zege dankzij Lewandowski en Lamine Yamal

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.

14 uur geleden
Koploper Arsenal maakt geen fout tegen Sunderland

LONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.

14 uur geleden