Coach Mourinho begint met AS Roma in Serie A met zege
ROME (ANP) - Coach José Mourinho is de Serie A bij zijn nieuwe club AS Roma begonnen met een overwinning. Roma won de thuiswedstrijd tegen Fiorentina met 3-1. Beide ploegen beëindigden de wedstrijden met tien spelers.
Henrikh Mkhitaryan opende de score voor Roma in de 26e minuut. Toen stond Fiorentina al bijna tien minuten met tien man na een rode kaart voor Bartlomiej Dragowski. Na bijna een uur spelen raakte Roma ook een speler kwijt. Nicolò Zaniolo kreeg voor vasthouden zijn tweede gele kaart.
Vlak daarna kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Na een aantal gemiste kansen, tikte Nikola Milenkovic uit een lange voorzet binnen. Jordan Veretout maakte er echter al snel weer 2-1 van, op aangeven van de van Chelsea overgenomen Tammy Abraham. Met zijn tweede in de 79e minuut besliste Veretout de wedstrijd.
Napoli opende het seizoen met een 2-0-zege op Venezia. Hoewel de ploeg uit Napels het grootste deel van de wedstrijd met een man minder speelde na de rode kaart van Victor Osimhen, werd er toch gescoord. Lorenzo Insigne miste in de 57e minuut nog een strafschop, maar zijn tweede vijf minuten later was wel raak. Eljif Elmas maakte de 2-0.
Meer uit Voetbal
TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
11 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
15 uur geleden