Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Mourinho begint met AS Roma in Serie A met zege

Coach Mourinho begint met AS Roma in Serie A met zege

ROME (ANP) - Coach José Mourinho is de Serie A bij zijn nieuwe club AS Roma begonnen met een overwinning. Roma won de thuiswedstrijd tegen Fiorentina met 3-1. Beide ploegen beëindigden de wedstrijden met tien spelers.

Henrikh Mkhitaryan opende de score voor Roma in de 26e minuut. Toen stond Fiorentina al bijna tien minuten met tien man na een rode kaart voor Bartlomiej Dragowski. Na bijna een uur spelen raakte Roma ook een speler kwijt. Nicolò Zaniolo kreeg voor vasthouden zijn tweede gele kaart.

Vlak daarna kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Na een aantal gemiste kansen, tikte Nikola Milenkovic uit een lange voorzet binnen. Jordan Veretout maakte er echter al snel weer 2-1 van, op aangeven van de van Chelsea overgenomen Tammy Abraham. Met zijn tweede in de 79e minuut besliste Veretout de wedstrijd.

Napoli opende het seizoen met een 2-0-zege op Venezia. Hoewel de ploeg uit Napels het grootste deel van de wedstrijd met een man minder speelde na de rode kaart van Victor Osimhen, werd er toch gescoord. Lorenzo Insigne miste in de 57e minuut nog een strafschop, maar zijn tweede vijf minuten later was wel raak. Eljif Elmas maakte de 2-0.

Meer uit Voetbal

Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

22 minuten geleden
Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

12 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

15 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

17 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

18 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

18 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

18 uur geleden