Coach Mourinho begint met AS Roma in Serie A met zege
ROME (ANP) - Coach José Mourinho is de Serie A bij zijn nieuwe club AS Roma begonnen met een overwinning. Roma won de thuiswedstrijd tegen Fiorentina met 3-1. Beide ploegen beëindigden de wedstrijden met tien spelers.
Henrikh Mkhitaryan opende de score voor Roma in de 26e minuut. Toen stond Fiorentina al bijna tien minuten met tien man na een rode kaart voor Bartlomiej Dragowski. Na bijna een uur spelen raakte Roma ook een speler kwijt. Nicolò Zaniolo kreeg voor vasthouden zijn tweede gele kaart.
Vlak daarna kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Na een aantal gemiste kansen, tikte Nikola Milenkovic uit een lange voorzet binnen. Jordan Veretout maakte er echter al snel weer 2-1 van, op aangeven van de van Chelsea overgenomen Tammy Abraham. Met zijn tweede in de 79e minuut besliste Veretout de wedstrijd.
Napoli opende het seizoen met een 2-0-zege op Venezia. Hoewel de ploeg uit Napels het grootste deel van de wedstrijd met een man minder speelde na de rode kaart van Victor Osimhen, werd er toch gescoord. Lorenzo Insigne miste in de 57e minuut nog een strafschop, maar zijn tweede vijf minuten later was wel raak. Eljif Elmas maakte de 2-0.
Meer uit Voetbal
NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
56 minuten geledenORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
2 uur geledenORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
10 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
16 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
19 uur geleden