Coach Mourinho begint met AS Roma in Serie A met zege
ROME (ANP) - Coach José Mourinho is de Serie A bij zijn nieuwe club AS Roma begonnen met een overwinning. Roma won de thuiswedstrijd tegen Fiorentina met 3-1. Beide ploegen beëindigden de wedstrijden met tien spelers.
Henrikh Mkhitaryan opende de score voor Roma in de 26e minuut. Toen stond Fiorentina al bijna tien minuten met tien man na een rode kaart voor Bartlomiej Dragowski. Na bijna een uur spelen raakte Roma ook een speler kwijt. Nicolò Zaniolo kreeg voor vasthouden zijn tweede gele kaart.
Vlak daarna kwamen de bezoekers op gelijke hoogte. Na een aantal gemiste kansen, tikte Nikola Milenkovic uit een lange voorzet binnen. Jordan Veretout maakte er echter al snel weer 2-1 van, op aangeven van de van Chelsea overgenomen Tammy Abraham. Met zijn tweede in de 79e minuut besliste Veretout de wedstrijd.
Napoli opende het seizoen met een 2-0-zege op Venezia. Hoewel de ploeg uit Napels het grootste deel van de wedstrijd met een man minder speelde na de rode kaart van Victor Osimhen, werd er toch gescoord. Lorenzo Insigne miste in de 57e minuut nog een strafschop, maar zijn tweede vijf minuten later was wel raak. Eljif Elmas maakte de 2-0.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
16 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
49 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
1 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim hield een dubbel gevoel over aan de 3-2-zege bij Telstar. Zijn team kwam na een 3-0-voorsprong nog in de problemen tegen tien man van de thuisploeg.
2 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajacied Youri Regeer denkt dat hij op tijd fit is voor de bekerwedstrijd bij AZ van komende woensdag. De middenvelder moest zondag tijdens de 3-2-overwinning bij Telstar geblesseerd het veld verlaten.
3 uur geledenPORTSMOUTH (ANP) - Arsenal staat in de vierde ronde van de FA Cup. De koploper uit de Premier League won zondag met 4-1 bij Portsmouth, dat in de competitie een niveau lager speelt dan Arsenal. De Braziliaan Gabriel Martinelli was met drie doelpunten de man van de wedstrijd bij The Gunners.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Ajax-aanvoerder Davy Klaassen was na de 3-2-zege bij Telstar niet te spreken over het spel van de Amsterdammers in het laatste halfuur. De bezoekers gaven tegen tien man nog bijna een 3-0-voorsprong weg. "Ik sta hier met een ontevreden gevoel", zei de middenvelder.
3 uur geleden