Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Martino weg bij Inter Miami, de club van Messi

Coach Martino weg bij Inter Miami, de club van Messi

MIAMI (ANP/RTR) - Coach Gerardo Martino is opgestapt bij Inter Miami, de club waar Lionel Messi speelt. De Argentijnse trainer voert "persoonlijke redenen" aan als reden voor zijn vertrek. Inter Miami werd eerder deze maand verrassend uitgeschakeld door Atlanta in de eerste ronde van de play-offs in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS).

Volgens Argentijnse media zal Javier Mascherano de taken van Martino overnemen bij Inter Miami. De 40-jarige oud-middenvelder speelde jarenlang bij FC Barcelona aan de zijde van Messi.

"Het was een eer om bij zo'n bijzondere club te werken en leiding te mogen geven aan zo'n speciaal team", aldus Martino in een verklaring. "Ik vertrek met niets dan dankbaarheid." De 61-jarige Martino was in het verleden bondscoach van Argentiniƫ en hoofdtrainer van Barcelona.

Meer uit Voetbal

EK voetbal in Zwitserland telt na groepsfase al bezoekersrecord

NYON (ANP/DPA) - Het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland heeft na de groepsfase al een bezoekersrecord gevestigd. De Europese voetbalbond UEFA telde meer dan 460.000 toeschouwers in de 24 gespeelde wedstrijden en zoveel waren er niet eerder op een EK.

3 uur geleden
FC Barcelona neemt aanvaller Bardghji over van Kopenhagen

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.

10 uur geleden
PSV zonder Bakayoko en De Jong op trainingskamp naar Duitsland

EINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.

11 uur geleden
WK-titel betekent voor Maresca net zoveel als Champions League

EAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.

14 uur geleden
Jonker vond verlies tegen Engeland pijnlijker dan tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).

18 uur geleden
Van de Donk ziet Oranjevrouwen fitheid tekortkomen

BASEL (ANP) - Daniƫlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."

22 uur geleden
Vertrekkende Jonker erkent dat Oranje geen wereldtop meer is

BASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.

22 uur geleden