Coach Martino weg bij Inter Miami, de club van Messi
MIAMI (ANP/RTR) - Coach Gerardo Martino is opgestapt bij Inter Miami, de club waar Lionel Messi speelt. De Argentijnse trainer voert "persoonlijke redenen" aan als reden voor zijn vertrek. Inter Miami werd eerder deze maand verrassend uitgeschakeld door Atlanta in de eerste ronde van de play-offs in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS).
Volgens Argentijnse media zal Javier Mascherano de taken van Martino overnemen bij Inter Miami. De 40-jarige oud-middenvelder speelde jarenlang bij FC Barcelona aan de zijde van Messi.
"Het was een eer om bij zo'n bijzondere club te werken en leiding te mogen geven aan zo'n speciaal team", aldus Martino in een verklaring. "Ik vertrek met niets dan dankbaarheid." De 61-jarige Martino was in het verleden bondscoach van Argentinië en hoofdtrainer van Barcelona.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
2 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
3 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
13 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
14 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
14 uur geleden