
Coach Maresca voorzag moeizame eerste helft Chelsea in finale
WROCLAW (ANP) - Chelsea overwon in de finale van de Conference League een moeizame eerste helft om Real Betis alsnog met ruime cijfers (4-1) te verslaan. Coach Enzo Maresca verklaarde in het Poolse Wroclaw de problemen enigszins te hebben zien aankomen. "Maar een beetje gefrustreerd was ik wel", vertelde de Italiaan tijdens de persconferentie.
"Ik denk dat we de wedstrijd op de verkeerde manier zijn begonnen. Ik had het ook een beetje verwacht, onze vreugde was te groot na Nottingham Forest", vertelde Maresca, die met zijn ploeg op de slotdag van de Premier League met een zege in Nottingham deelname aan de Champions League voor komend seizoen had veiliggesteld. "We hadden het moeilijk voor rust, maar in de tweede helft waren we veel beter."
Betis-coach Manuel Pellegrini treurde. "We speelden een geweldige eerste helft: we maakten een doelpunt en hadden nog een paar mooie kansen", aldus de Chileen, die de terugval mede verklaarde door de blessures die zijn ploeg na rust troffen.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een akkoord bereikt over de overname van Ezequiel Bullaude door Club Tijuana uit Mexico. Dat meldt de Rotterdamse club op de website. De Argentijnse middenvelder, die nog twee jaar onder contract stond, brak nooit door en vervolgt zijn loopbaan per direct in de Liga MX.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP/DPA) - Het Duitse VfL Wolfsburg heeft de Deense middenvelder Christian Eriksen gecontracteerd. De 33-jarige recordinternational heeft een contract tot de zomer van 2027 getekend bij de club waar de Nederlander Paul Simonis sinds deze zomer trainer is.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse doelman Steve Mandanda heeft zijn loopbaan beëindigd. De 40-jarige oud-international zat zonder club nadat zijn contract bij Stade Rennes afgelopen zomer niet werd verlengd. Mandanda werd vooral bekend als keeper van Olympique Marseille. Voor die Zuid-Franse topclub kwam hij 613 keer uit, waarbij hij net geen tweehonderd keer de nul hield.
7 uur geledenAMSTERDAM (AMP) - Voetbalster Amber Visscher heeft zich voor twee jaar verbonden aan Ajax. De Amsterdamse club neemt de 23-jarige verdedigster over van FC Utrecht.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Na het onderzoek van SC Cambuur naar de racistische bejegening van Willem II-speler Samuel Bamba wordt één persoon verdacht van "ontoelaatbaar gedrag". Dat meldt de voetbalclub uit Friesland op de website.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg heeft zich na de interlandperiode met Denemarken bij Ajax gemeld. "Ik ben hier gekomen om te winnen. Om landskampioen te worden met Ajax", laat hij via de club uit Amsterdam weten. "Dat is het belangrijkste. Ik wil zelf gewoon weer genieten, lol hebben. En natuurlijk wil ik veel doelpunten maken."
12 uur geleden