Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Koeman: deze zege houdt ons in leven in Champions League

Coach Koeman: deze zege houdt ons in leven in Champions League

BARCELONA (ANP/AFP) - Met het kleinst mogelijke verschil versloeg FC Barcelona in de Champions League Dinamo Kiev (1-0). Coach Ronald Koeman stelde vast dat de zege de club 'in leven' houdt in de Champions League en dat alles nog altijd mogelijk is. "We hadden de wedstrijd wel beter moeten afmaken dan we hebben gedaan", vond de trainer.

Het doel was om te winnen van Dinamo en dat is gelukt, zei Koeman. "Maar we kunnen het ons niet permitteren om zo veel kansen te missen. We verliezen onszelf in de aanval, de aanvallers moeten elkaar beter begrijpen." De Catalanen misten in de eerste helft kansen via onder anderen Sergiño Dest en Luuk de Jong. "We speelden zeker niet op ons best, anders hadden we met minstens drie doelpunten verschil gewonnen."

De zege is wel een opsteker voor Koeman die zich nu kan gaan opmaken voor de Clásico tegen Real Madrid van aanstaande zondag. "Je richten op een Clásico is altijd makkelijker na een overwinning dan na een nederlaag", zei hij. Ook matchwinner Gerard Piqué beaamde dat. "Dit soort resultaten helpen ons omdat we er vertrouwen van opdoen, zeker in de aanloop naar zo'n belangrijke wedstrijd."

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

2 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

13 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

13 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

13 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

14 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

14 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

16 uur geleden