Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Koeman: deze zege houdt ons in leven in Champions League

Coach Koeman: deze zege houdt ons in leven in Champions League

BARCELONA (ANP/AFP) - Met het kleinst mogelijke verschil versloeg FC Barcelona in de Champions League Dinamo Kiev (1-0). Coach Ronald Koeman stelde vast dat de zege de club 'in leven' houdt in de Champions League en dat alles nog altijd mogelijk is. "We hadden de wedstrijd wel beter moeten afmaken dan we hebben gedaan", vond de trainer.

Het doel was om te winnen van Dinamo en dat is gelukt, zei Koeman. "Maar we kunnen het ons niet permitteren om zo veel kansen te missen. We verliezen onszelf in de aanval, de aanvallers moeten elkaar beter begrijpen." De Catalanen misten in de eerste helft kansen via onder anderen Sergiño Dest en Luuk de Jong. "We speelden zeker niet op ons best, anders hadden we met minstens drie doelpunten verschil gewonnen."

De zege is wel een opsteker voor Koeman die zich nu kan gaan opmaken voor de Clásico tegen Real Madrid van aanstaande zondag. "Je richten op een Clásico is altijd makkelijker na een overwinning dan na een nederlaag", zei hij. Ook matchwinner Gerard Piqué beaamde dat. "Dit soort resultaten helpen ons omdat we er vertrouwen van opdoen, zeker in de aanloop naar zo'n belangrijke wedstrijd."

Meer uit Voetbal

ManCity boekt bij hekkensluiter eerste competitiezege in 2026

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft zijn eerste competitiezege van 2026 geboekt. De nummer 2 van de ranglijst was thuis met 2-0 te sterk voor Wolverhampton Wanderers, de laagstgeklasseerde ploeg in de Premier League.

3 minuten geleden
Bayern München verliest voor het eerst dit seizoen in Bundesliga

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor het eerst dit seizoen verloren in de Duitse Bundesliga. De ploeg van trainer Vincent Kompany werd in eigen huis met 2-1 verslagen door FC Augsburg, dat voorafgaand aan deze speelronde op de 15e plaats stond. De voorsprong van Bayern op nummer 2 Borussia Dortmund is 11 punten. Dortmund komt later nog in actie.

23 minuten geleden
West Ham United verslaat Sunderland

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.

2 uur geleden
Ajax begint met Bounida aan thuiswedstrijd tegen FC Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.

2 uur geleden
Rechtsback Sampsted volgt Deijl op bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.

3 uur geleden
Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

19 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 dag geleden