Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp van Liverpool: marge met nummer 2 ManCity is uniek

Coach Klopp van Liverpool: marge met nummer 2 ManCity is uniek

LIVERPOOL (ANP) - Succescoach Jürgen Klopp van landskampioen Liverpool kan het zich niet voorstellen dat hij ooit nog een seizoen in de Premier League meemaakt waarin de titelstrijd al zeven duels voor het einde van de competitie is beslist. "Wij hebben een historische prestatie geleverd", concludeerde de Duitser. "De Premier League is zwaar en Manchester City heeft een superteam. De marge van 23 punten die we nu hebben is reusachtig, maar ik denk niet dat het nog een keer zo groot zal uitpakken."

De nieuwe kampioen treedt donderdag bij de onttroonde titelhouder aan. Coach Pep Guardiola van Manchester City kondigde eerder al aan dat hij met zijn ploeg voor het begin van het duel een erehaag zal vormen voor Liverpool. "Ik kan me niet herinneren dat ik dat ooit eerder heb meegemaakt, of het moet misschien lang geleden in Duitsland geweest zijn. Het is een Engelse traditie, een traditie ook in de Premier League, die we meepakken. Het is een aardig gebaar, maar echt nodig vind ik het niet."

Volgens Klopp (53) was het binnenhalen van de landstitel vorige week een van de mooiste momenten van zijn leven. Hij won vorig seizoen met Liverpool ook al de Champions League en het WK voor clubs.

"Ik wil mezelf daar echter niet steeds aan helpen herinneren. Komend seizoen staan ons opnieuw 38 competitiewedstrijden te wachten. We gaan onze titel niet verdedigen, nee, we gaan ons volgende kampioenschap aanvallen. Ik verwacht een harde concurrentiestrijd dan in dit seizoen. Voor nu concentreren we ons echter volledig op het duel met City. We zullen er klaar voor zijn, ik zou niet weten hoe het anders zou moeten zijn."

Meer uit Voetbal

Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

26 minuten geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

44 minuten geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

2 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

2 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

3 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

3 uur geleden
Ajax - FC Utrecht in Volendam op zondag vervroegd naar 12.15 uur

VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.

4 uur geleden