Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp van Liverpool: marge met nummer 2 ManCity is uniek

Coach Klopp van Liverpool: marge met nummer 2 ManCity is uniek

LIVERPOOL (ANP) - Succescoach Jürgen Klopp van landskampioen Liverpool kan het zich niet voorstellen dat hij ooit nog een seizoen in de Premier League meemaakt waarin de titelstrijd al zeven duels voor het einde van de competitie is beslist. "Wij hebben een historische prestatie geleverd", concludeerde de Duitser. "De Premier League is zwaar en Manchester City heeft een superteam. De marge van 23 punten die we nu hebben is reusachtig, maar ik denk niet dat het nog een keer zo groot zal uitpakken."

De nieuwe kampioen treedt donderdag bij de onttroonde titelhouder aan. Coach Pep Guardiola van Manchester City kondigde eerder al aan dat hij met zijn ploeg voor het begin van het duel een erehaag zal vormen voor Liverpool. "Ik kan me niet herinneren dat ik dat ooit eerder heb meegemaakt, of het moet misschien lang geleden in Duitsland geweest zijn. Het is een Engelse traditie, een traditie ook in de Premier League, die we meepakken. Het is een aardig gebaar, maar echt nodig vind ik het niet."

Volgens Klopp (53) was het binnenhalen van de landstitel vorige week een van de mooiste momenten van zijn leven. Hij won vorig seizoen met Liverpool ook al de Champions League en het WK voor clubs.

"Ik wil mezelf daar echter niet steeds aan helpen herinneren. Komend seizoen staan ons opnieuw 38 competitiewedstrijden te wachten. We gaan onze titel niet verdedigen, nee, we gaan ons volgende kampioenschap aanvallen. Ik verwacht een harde concurrentiestrijd dan in dit seizoen. Voor nu concentreren we ons echter volledig op het duel met City. We zullen er klaar voor zijn, ik zou niet weten hoe het anders zou moeten zijn."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

1 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

2 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

2 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

3 uur geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

3 uur geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

5 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

5 uur geleden