Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp stuurt jeugdelftal Liverpool naar replay

Coach Klopp stuurt jeugdelftal Liverpool naar replay

LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool heeft aangekondigd naar de replay van de wedstrijd in de vierde ronde van de FA Cup tegen Shrewsbury Town een jeugdelftal te sturen. Het duel is vastgesteld op 4 of 5 februari, terwijl er in het Engelse voetbal tussen 2 en 16 februari officieel een winterstop is.

"Ik heb de jongens al toegezegd dat ze in die periode vrij krijgen", zegt Klopp. "De Premier League heeft niet voor niets een periode zonder wedstrijden ingelast. Als de FA dat niet respecteert en ons toch laat opdraven is dat hun probleem." Liverpool heeft door de vele internationale verplichtingen toch al een overvol programma.

Volgens Klopp is de winterstop er niet voor niets. "Het is bedacht om overbelasting van de spelers te voorkomen. De gezondheid staat altijd voorop. Ik respecteer dat. De jongens hebben een periode van rust nodig. Mentaal en fysiek."

Replay's

Klopp voegde eraan toe dat de "kinderen gaan spelen", wat erop duidt dat hij een jeugdelftal laat opdraven. Dat gebeurde eerder ook in de League Cup, toen een wedstrijd moest worden gespeeld terwijl Liverpool voor de wereldbeker in Qatar verbleef. 'Jong' Liverpool werd vervolgens uitgeschakeld door Aston Villa.

Liverpool moet in de FA Cup op herhaling omdat het zondag tegen Shrewsbury een voorsprong van 2-0 (2-2) uit handen gaf. De replay is op Anfield. Newcastle, Southampton en Tottenham zijn de drie andere clubs uit de Premier League die in de vierde ronde begin februari een replay moeten spelen.

Meer uit Voetbal

AZ blijft steken op gelijkspel bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - AZ heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld bij het laag geklasseerde FC Utrecht. De ploeg van trainer Pascal Jansen bleef in De Galgenwaard steken op 1-1.

46 minuten geleden
Son in voetsporen Barry met goal en eigen goal binnen 10 minuten

MANCHESTER (ANP) - De Zuid-Koreaanse voetballer Son Heung-min is pas de tweede speler in de geschiedenis van de Premier League met een doelpunt en een eigen goal in de eerste 10 minuten van een wedstrijd.

1 uur geleden
Van 't Schip ziet Ajax 'op karakter' winnen bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Ajax-trainer John van 't Schip zag zijn ploeg "op karakter" met 2-1 winnen van NEC. Met woensdag het restant van het duel met RKC, bij een 3-2-voorsprong, en zaterdag een thuiswedstrijd tegen Sparta voor de boeg lonkt de zesde plaats in de Eredivisie.

1 uur geleden
Liverpool in doelpuntrijk duel langs Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met de grootst mogelijke moeite gewonnen van Fulham. Het aantrekkelijke duel werd beslist door een doelpunt van Trent Alexander-Arnold, die kort voor tijd de 4-3 binnenschoot. Liverpool bleef zo in het spoor van koploper Arsenal dat zaterdag al met 2-1 won van Wolverhampton. Manchester City passeert Liverpool als het wint van Tottenham Hotspur.

2 uur geleden
Oranje-debutant Dallinga scoort weer voor het Franse Toulouse

TOULOUSE (ANP) - Thijs Dallinga heeft tegen Lorient zijn vijfde doelpunt van het seizoen in de Franse competitie gemaakt. De spits van Toulouse kopte na 72 minuten als invaller de 1-0 binnen, maar in blessuretijd werd het toch nog 1-1.

2 uur geleden
FC Twente beëindigt ongeslagen thuisreeks van Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - FC Twente heeft Go Ahead Eagles de eerste thuisnederlaag van het seizoen toegebracht. De ploeg uit Enschede van coach Joseph Oosting won in Deventer met 3-1.

2 uur geleden
Bosz vreest bij 'beste spelersgroep ooit' niet voor verslapping

ROTTERDAM (ANP) - Peter Bosz is er niet bang voor dat zijn spelersgroep verslapt nu de voorsprong in de Eredivisie zo groot is geworden. "We hebben een technische staf die erbovenop zit, maar ook de jongens zelf zullen het niet van elkaar accepteren. Het zal me verbazen als dat er insluipt", zei de trainer van PSV na de zege van 2-1 in De Kuip, waardoor de voorsprong op Feyenoord opliep tot 10 punten.

2 uur geleden