Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp stuurt jeugdelftal Liverpool naar replay

Coach Klopp stuurt jeugdelftal Liverpool naar replay

LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool heeft aangekondigd naar de replay van de wedstrijd in de vierde ronde van de FA Cup tegen Shrewsbury Town een jeugdelftal te sturen. Het duel is vastgesteld op 4 of 5 februari, terwijl er in het Engelse voetbal tussen 2 en 16 februari officieel een winterstop is.

"Ik heb de jongens al toegezegd dat ze in die periode vrij krijgen", zegt Klopp. "De Premier League heeft niet voor niets een periode zonder wedstrijden ingelast. Als de FA dat niet respecteert en ons toch laat opdraven is dat hun probleem." Liverpool heeft door de vele internationale verplichtingen toch al een overvol programma.

Volgens Klopp is de winterstop er niet voor niets. "Het is bedacht om overbelasting van de spelers te voorkomen. De gezondheid staat altijd voorop. Ik respecteer dat. De jongens hebben een periode van rust nodig. Mentaal en fysiek."

Replay's

Klopp voegde eraan toe dat de "kinderen gaan spelen", wat erop duidt dat hij een jeugdelftal laat opdraven. Dat gebeurde eerder ook in de League Cup, toen een wedstrijd moest worden gespeeld terwijl Liverpool voor de wereldbeker in Qatar verbleef. 'Jong' Liverpool werd vervolgens uitgeschakeld door Aston Villa.

Liverpool moet in de FA Cup op herhaling omdat het zondag tegen Shrewsbury een voorsprong van 2-0 (2-2) uit handen gaf. De replay is op Anfield. Newcastle, Southampton en Tottenham zijn de drie andere clubs uit de Premier League die in de vierde ronde begin februari een replay moeten spelen.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht hoopt dat spits Min tegen Ajax weer beschikbaar is

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.

5 minuten geleden
Voetballers Congo moeten van VS 21 dagen in quarantaine om ebola

NEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.

47 minuten geleden
Mexico doet richting WK vertrouwen op met zege op Ghana

PUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.

2 uur geleden
Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

13 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

13 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

15 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

16 uur geleden