Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp: Salah is nu beter dan Messi en Ronaldo

Coach Klopp: Salah is nu beter dan Messi en Ronaldo

WATFORD (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool was na de show bij Watford (0-5, met drie treffers van Roberto Firmino) lyrisch over met name zijn aanvaller Mohamed Salah. De Duitse trainer noemde de Egyptenaar zelfs zonder voorbehoud de beste speler van de wereld. "We hoeven niet te praten wat Messi en Ronaldo voor het voetbal hebben betekend en hoe dominant ze werkelijk waren. Maar nu is het duidelijk dat niemand beter is dan hij", betoogde Klopp.

Salah stelde in de 8e minuut met een schitterende pass Sadio Mané in staat om de score te openen. In de 54e minuut trof de spits van Liverpool zelf doel met een schot in de verre hoek na een weergaloze solo. "Het was een superpass van hem bij het eerste doelpunt en zijn eigen treffer was zonder meer exceptioneel. Hij wil in het strafschopgebied voortdurend op avontuur gaan en hopelijk gaat dat nog lang duren."

Salah (29) is dit seizoen al goed voor tien treffers in tien duels in alle competities. Klopp hoopt dat zijn sterspeler zijn contract bij Liverpool, dat medio 2023 afloopt, snel zal verlengen.

Meer uit Voetbal

Belgische bondsvoorzitter eist opheldering over zaak-Balogun

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische bondsvoorzitster Pascale Van Damme eist verdere opheldering van de FIFA over de zaak-Balogun. Dat heeft de Belgische bond na een bijeenkomst van de FIFA-raad in Zürich via een persbericht laten weten.

27 minuten geleden
Ajax begint tegen Hajduk met Torrents, Klaassen en Ouazane

SPLIT (ANP) - Ajax begint de uitwedstrijd tegen Hajduk Split in het hoofdtoernooi van de Conference League met Jofre Torrents in het basiselftal. De 19-jarige Spanjaard krijgt als linkervleugelverdediger de voorkeur boven Owen Wijndal, die op de reservebank zit. Caio Henrique, de eerste keuze op die positie, is nog geblesseerd.

1 uur geleden
Verdediger Hoedt maakt na elf jaar rentree bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Wesley Hoedt maakt na elf jaar zijn rentree bij AZ. De verdediger verschijnt aan de aftrap voor het thuisduel met Hapoel Beër Sjeva uit Israël in de Europa League.

1 uur geleden
FIFA-raad wijst regelwijziging na intrekken rood voor Balogun af

ZÜRICH (ANP) - Een voorstel van de FIFA om de regels over sancties na een rode kaart te herzien is donderdag door de FIFA-raad afgewezen. Dat heeft de Engelse FIFA-vicevoorzitter Debbie Hewitt aan het Duitse persbureau dpa laten weten. De FIFA-raad was donderdag in Zürich bijeen om te vergaderen met FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De KNVB behoort niet tot de 36 leden van de raad en was niet aanwezig.

1 uur geleden
KNVB blijft onveranderd aandringen op vertrek van Infantino

ZEIST (ANP) - De KNVB blijft onveranderd aandringen op het vertrek van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. Dat heeft de Nederlandse voetbalbond aan het ANP bevestigd. Daarmee volgt de KNVB het standpunt van verschillende andere Europese bonden, die donderdag aanwezig waren in Zürich bij een vergadering van de FIFA-raad. De KNVB behoort niet tot de 36 leden van die raad en was niet aanwezig.

2 uur geleden
Bestuurders dringen nog aan op vertrek FIFA-voorzitter Infantino

ZÜRICH (ANP/DPA) - Verschillende Europese voetbalbestuurders blijven aandringen op het vertrek van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. Dat stelt het Duitse persbureau dpa vanuit Zürich, waar donderdag de FIFA-raad bijeen was voor een vergadering.

2 uur geleden
FIFA wil tuchtreglement na intrekken rode kaart Balogun aanpassen

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is van plan het tuchtreglement aan te passen om een herhaling te voorkomen van de controverse na het intrekken van de rode kaart voor Folarin Balogun tijdens het WK voetbal. Daartoe zou op donderdag tijdens de FIFA-raad in Zürich een voorstel worden gepresenteerd. Dat meldt het Duitse persbureau DPA op basis van berichtgeving van The Athletic.

4 uur geleden