Coach Klopp: Salah is nu beter dan Messi en Ronaldo
WATFORD (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool was na de show bij Watford (0-5, met drie treffers van Roberto Firmino) lyrisch over met name zijn aanvaller Mohamed Salah. De Duitse trainer noemde de Egyptenaar zelfs zonder voorbehoud de beste speler van de wereld. "We hoeven niet te praten wat Messi en Ronaldo voor het voetbal hebben betekend en hoe dominant ze werkelijk waren. Maar nu is het duidelijk dat niemand beter is dan hij", betoogde Klopp.
Salah stelde in de 8e minuut met een schitterende pass Sadio Mané in staat om de score te openen. In de 54e minuut trof de spits van Liverpool zelf doel met een schot in de verre hoek na een weergaloze solo. "Het was een superpass van hem bij het eerste doelpunt en zijn eigen treffer was zonder meer exceptioneel. Hij wil in het strafschopgebied voortdurend op avontuur gaan en hopelijk gaat dat nog lang duren."
Salah (29) is dit seizoen al goed voor tien treffers in tien duels in alle competities. Klopp hoopt dat zijn sterspeler zijn contract bij Liverpool, dat medio 2023 afloopt, snel zal verlengen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
2 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
19 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
20 uur geleden