Coach Klopp: Salah is nu beter dan Messi en Ronaldo
WATFORD (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool was na de show bij Watford (0-5, met drie treffers van Roberto Firmino) lyrisch over met name zijn aanvaller Mohamed Salah. De Duitse trainer noemde de Egyptenaar zelfs zonder voorbehoud de beste speler van de wereld. "We hoeven niet te praten wat Messi en Ronaldo voor het voetbal hebben betekend en hoe dominant ze werkelijk waren. Maar nu is het duidelijk dat niemand beter is dan hij", betoogde Klopp.
Salah stelde in de 8e minuut met een schitterende pass Sadio Mané in staat om de score te openen. In de 54e minuut trof de spits van Liverpool zelf doel met een schot in de verre hoek na een weergaloze solo. "Het was een superpass van hem bij het eerste doelpunt en zijn eigen treffer was zonder meer exceptioneel. Hij wil in het strafschopgebied voortdurend op avontuur gaan en hopelijk gaat dat nog lang duren."
Salah (29) is dit seizoen al goed voor tien treffers in tien duels in alle competities. Klopp hoopt dat zijn sterspeler zijn contract bij Liverpool, dat medio 2023 afloopt, snel zal verlengen.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
53 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
54 minuten geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
2 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
2 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.
3 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.
6 uur geleden