Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Klopp: Salah is nu beter dan Messi en Ronaldo

Coach Klopp: Salah is nu beter dan Messi en Ronaldo

WATFORD (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool was na de show bij Watford (0-5, met drie treffers van Roberto Firmino) lyrisch over met name zijn aanvaller Mohamed Salah. De Duitse trainer noemde de Egyptenaar zelfs zonder voorbehoud de beste speler van de wereld. "We hoeven niet te praten wat Messi en Ronaldo voor het voetbal hebben betekend en hoe dominant ze werkelijk waren. Maar nu is het duidelijk dat niemand beter is dan hij", betoogde Klopp.

Salah stelde in de 8e minuut met een schitterende pass Sadio Mané in staat om de score te openen. In de 54e minuut trof de spits van Liverpool zelf doel met een schot in de verre hoek na een weergaloze solo. "Het was een superpass van hem bij het eerste doelpunt en zijn eigen treffer was zonder meer exceptioneel. Hij wil in het strafschopgebied voortdurend op avontuur gaan en hopelijk gaat dat nog lang duren."

Salah (29) is dit seizoen al goed voor tien treffers in tien duels in alle competities. Klopp hoopt dat zijn sterspeler zijn contract bij Liverpool, dat medio 2023 afloopt, snel zal verlengen.

Meer uit Voetbal

Arsenal-verdediger Timber gekozen in Elftal van het Jaar

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber is gekozen in het Elftal van het Jaar van de Engelse spelersvakbond (PFA). De Oranje-international werd afgelopen seizoen met de Londense club landskampioen van Engeland. Bruno ‌Fernandes van Manchester United werd door de voetballers gekozen als Speler van het Jaar.

2 uur geleden
NEC kansloos in play-offs Champions League na snelle rode kaart

BODØ (ANP) - NEC is er niet in geslaagd om bij Bodø/Glimt voor een stunt te zorgen in de play-offs voor de Champions League. De formatie van trainer Dick Schreuder ging in de returnwedstrijd in Noorwegen met tien man onderuit: 3-0. De Nijmegenaren verloren vorige week het thuisduel al met 3-1. NEC gaat nu verder in het hoofdtoernooi van de Europa League.

2 uur geleden
PSV verkoopt aanvaller Driouech na twee jaar aan Celta de Vigo

EINDHOVEN (ANP) - Couhaib Driouech vertrekt bij PSV. De 24-jarige aanvaller maakt de overstap naar Celta de Vigo en ondertekent bij de Spaanse club een contract voor vier jaar.

4 uur geleden
Xavi beseft dat hij een buitenlandse bondscoach bij Oranje is

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.

6 uur geleden
Xavi vindt Frenkie 'fundamenteel' voor zijn voetbalfilosofie

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.

6 uur geleden
Xavi wil bij Oranje met maximaal vier verdedigers spelen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández is in principe niet van plan om bij het Nederlands elftal met vijf verdedigers te gaan spelen. Zijn voorgangers Louis van Gaal en Ronald Koeman, in een later stadium van zijn bondscoachschap, deden dat wel. Ze vonden Oranje anders defensief te kwetsbaar.

6 uur geleden
Nieuwe bondscoach Xavi: ik ben hier om te winnen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández begint met grote ambities als bondscoach van het Nederlands elftal. "Ik ben een winnaar. Wij zijn hier om te winnen", sprak de opvolger van de na het WK opgestapte Ronald Koeman tijdens een persconferentie in Zeist.

7 uur geleden