Coach Klopp: Salah is nu beter dan Messi en Ronaldo
WATFORD (ANP) - Coach Jürgen Klopp van Liverpool was na de show bij Watford (0-5, met drie treffers van Roberto Firmino) lyrisch over met name zijn aanvaller Mohamed Salah. De Duitse trainer noemde de Egyptenaar zelfs zonder voorbehoud de beste speler van de wereld. "We hoeven niet te praten wat Messi en Ronaldo voor het voetbal hebben betekend en hoe dominant ze werkelijk waren. Maar nu is het duidelijk dat niemand beter is dan hij", betoogde Klopp.
Salah stelde in de 8e minuut met een schitterende pass Sadio Mané in staat om de score te openen. In de 54e minuut trof de spits van Liverpool zelf doel met een schot in de verre hoek na een weergaloze solo. "Het was een superpass van hem bij het eerste doelpunt en zijn eigen treffer was zonder meer exceptioneel. Hij wil in het strafschopgebied voortdurend op avontuur gaan en hopelijk gaat dat nog lang duren."
Salah (29) is dit seizoen al goed voor tien treffers in tien duels in alle competities. Klopp hoopt dat zijn sterspeler zijn contract bij Liverpool, dat medio 2023 afloopt, snel zal verlengen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool heeft met Turkish Airlines vanaf seizoen 2027/2028 een nieuwe shirtsponsor. De club heeft geen bedrag voor de deal bekendgemaakt, maar volgens de BBC gaat het om 300 miljoen pond (350 miljoen euro) over een periode van vijf jaar.
5 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De aanklager betaald voetbal is informatie aan het verzamelen om een vooronderzoek te beginnen naar de ongeregeldheden bij FC Utrecht - Go Ahead Eagles van zaterdagavond. Het competitieduel werd twee keer onderbroken en daarna definitief gestaakt wegens het gooien van vuurwerk en bekers op het veld door de aanhang van de thuisclub. Het restant van 26 minuten wordt dinsdag uitgespeeld.
15 minuten geledenLAUSANNE (ANP/DPA) - Mensenrechtenorganisatie FairSquare heeft een nieuwe klacht tegen FIFA-voorzitter Gianni Infantino ingediend bij de ethische commissie van de wereldvoetbalbond. De klachten staan allemaal in verband met de relatie van Infantino met de Amerikaanse president Donald Trump, meldt het Duitse persbureau dpa na eerdere berichten van het Duitse Sportschau en de Franse krant L'Équipe.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Bij de komende thuiswedstrijd in de Eredivisie van SC Cambuur tegen NEC is weer uitpubliek welkom. Na overleg met de driehoek (burgemeester, politie en Openbaar Ministerie) is daartoe besloten, meldt de club uit Leeuwarden. Ook worden er naar aanleiding van de ongeregeldheden van twee weken geleden tijdens het thuisduel met Feyenoord netten geplaatst rond het uitvak.
17 uur geledenFLORENCE (ANP/RTR) - Paolo Vanoli keert terug als trainer van Fiorentina. Hij is de opvolger van Fabio Grosso, die in juni werd aangesteld als opvolger van Vanoli. Grosso werd maandag, na drie nederlagen in de eerste drie competitiewedstrijden, alweer ontslagen.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de eerste verdachten geïdentificeerd die afgelopen zaterdag betrokken waren bij wangedrag tijdens het Eredivisieduel met Go Ahead Eagles. Dat meldt FC Utrecht op de clubwebsite.
20 uur geledenDEVENTER (ANP) - Supporters van Go Ahead Eagles kunnen het restant van de gestaakte wedstrijd tegen FC Utrecht in het supportershome van de club bekijken. Dat melden de Deventenaren maandag.
1 dag geleden