Coach Klopp: het ligt niet aan Anfield
LIVERPOOL (ANP) - Coach Jürgen Klopp van landskampioen Liverpool sprak na de thuisnederlaag tegen rivaal Chelsea (0-1) van een "zware klap". Het was voor de onherkenbare 'Reds', met Georginio Wijnaldum als aanvoerder, de vijfde opeenvolgende verliespartij op eigen veld in competitieverband. Dat overkwam Liverpool nog nooit en het was ook de eerste keer in het Engelse topvoetbal dat een regerende kampioen zo'n zwakke reeks neerzette.
"Het ligt niet aan Anfield, of wat dan ook", verzekerde Klopp, die na afloop een strijdbare indruk maakte. "We verliezen momenteel gewoon te vaak. Op de beslissende momenten moeten we onszelf echt verbeteren. Het heeft echt niets te maken met het spelen van thuiswedstrijden. We moeten gewoon onze kwaliteiten laten zien, maar dat doen we te weinig, zowel aanvallend als verdedigend. We zullen heel snel weer moeten gaan winnen. Het seizoen is nog niet voorbij."
Liverpool, dat dit seizoen met veel blessureleed te maken heeft, staat op de zevende plaats met een achterstand van 4 punten op nummer 4 Chelsea. De top vier in de Premier League plaatst zich voor de groepsfase van de Champions League. Liverpool verdedigt volgende week in Boedapest in de achtste finales van de Champions League een voorsprong van 2-0 tegen RB Leipzig.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden