Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Jonker: gevoel dat speelsters te raken en prikkelen zijn

Coach Jonker: gevoel dat speelsters te raken en prikkelen zijn

ZEIST (ANP) - Andries Jonker heeft een goed gevoel overgehouden aan zijn eerste werkdag als bondscoach met de voetbalsters van het Nederlands elftal. "Ik heb het gevoel dat ze te raken en te prikkelen zijn. En dat ze willen", aldus de opvolger van de ontslagen Mark Parsons. "Dat is iets wat je beoogt voor zo'n eerste dag. Dat je het gevoel krijgt als coach: ik kan er wat mee. Daar ging het mij vandaag om."

Oranje stelde op het EK teleur en strandde in de kwartfinales tegen Frankrijk. "Tijdens het EK krijg je wat mee, maar het fijne weet je er niet van", zei Jonker in Zeist. "Ik heb nu een aantal speelsters en stafleden gesproken en dan probeer je een beeld te creëren van wat er aan de hand is. Ik vond de met 5-1 verloren oefenwedstrijd tegen Engeland van eind juni, tot het moment dat Sherida Spitse een penalty miste, prima. Maar dat spel is op het EK niet meer zichtbaar geweest. Die oefenwedstrijd is nog niet zo lang geleden, dus dat betekent wel dat dit team nog steeds kan functioneren. En Engeland won het toernooi uiteindelijk."

Meer uit Voetbal

Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

42 minuten geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

10 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

12 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

15 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

15 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

17 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

18 uur geleden