Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Jansen van Heerenveen geeft drie spelers rust in bekerduel

Coach Jansen van Heerenveen geeft drie spelers rust in bekerduel

HEERENVEEN (ANP) - Sherel Floranus, Jan Paul van Hecke en Oliver Batista Meier blijven dinsdag buiten het basiselftal van sc Heerenveen voor de bekerwedstrijd tegen TOP Oss. Het drietal krijgt, met het oog op het drukke programma, rust van trainer Johnny Jansen. Hamdi Akujobi, Ibrahim Dresevic en Sieben Dewaele zijn aangewezen als hun vervangers.

"Uit voorzorg starten Sherel, Jan Paul en Oliver niet. Wel zitten ze gewoon bij de wedstrijdselectie", aldus Jansen, die met Heerenveen een sterke start van het seizoen beleeft. De Friezen staan na zes speelronden op de gedeelde derde plaats, met twee punten minder dan Ajax en Vitesse, de nummers één en twee.

sc Heerenveen heeft tot maandagavond nog geen coronabesmettingen in de selectie gehad. Jansen: "Dit is iedere keer toch wel weer spannend. We doen allemaal ons uiterste best om besmettingen te voorkomen. Toen we vrijdag voor de wedstrijd tegen Emmen hoorden dat er geen besmettingen waren, hebben we toch wel even gejuicht."

TOP Oss staat in de eerste divisie op de veertiende plaats.

Meer uit Voetbal

Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

2 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

13 uur geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden
Inter begint competitie met ruime overwinning op Torino

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend begonnen aan de competitie in Italië. De nummer 2 van vorig seizoen liet Torino met 5-0 kansloos en gaat op basis van het beste doelsaldo na de eerste speelronde aan kop in de Serie A.

1 dag geleden
GelreDome wil ook zonder amateurvoetbal miljoenen van Vitesse

ARNHEM (ANP) - GelreDome-eigenaar Michael van de Kuit verwacht dat Vitesse de huur ook nog betaalt nu het eerste elftal dit seizoen definitief geen competitievoetbal speelt. "Net als alle andere partijen waar Vitesse contractuele verplichtingen mee is aangegaan, verwachten wij de betaling", laat Van de Kuit desgevraagd weten.

1 dag geleden
Immobile met dijbeenblessure twee maanden aan de kant bij Bologna

BOLOGNA (ANP/AFP) - Ciro Immobile heeft weinig plezier beleefd aan zijn debuut bij Bologna. De 35-jarige topscorer aller tijden van Lazio liep zaterdag in de uitwedstrijd tegen AS Roma (1-0 verlies) een dijbeenblessure op. Bologna meldt maandag dat Immobile twee maanden niet kan voetballen.

1 dag geleden
Arsenal opnieuw enige tijd zonder geblesseerde Saka

LONDEN (ANP/BELGA) - Arsenal moet het opnieuw enige tijd stellen zonder Bukayo Saka. De buitenspeler heeft aan de met 5-0 gewonnen thuiswedstrijd van zaterdag tegen Leeds United een hamstringblessure overgehouden.

1 dag geleden