Coach Jans ziet zijn elftal PSV verrassen met 'Utrecht-voetbal'
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans vond de manier waarop zijn elftal PSV bestreed nog belangrijker dan het behaalde punt: 1-1. "Toen ik bij deze club begon, heb ik gezegd dat je moet voetballen naar wie je bent. FC Utrecht staat ergens voor, voor een bepaalde manier van voetballen. Dit vond ik nou 'FC Utrecht-voetbal' vandaag", doelde hij op de felle en energieke manier van spelen.
FC Utrecht verloor in de Eredivisie op 6 oktober voor het laatst, met 1-0 bij FC Volendam. De tien duels daarna leverden 16 punten op (drie keer winst en zeven keer gelijk).
"We staan nog steeds pas op de veertiende plaats", aldus Jans. "Maar we willen ergens naartoe. Utrecht hoort te staan rond de zesde positie. Als we zo blijven voetballen, gaat ons dat ook wel lukken. Ook na de vroege tegentreffer zijn we de dingen blijven doen die we hebben afgesproken. Ik heb van onze kant een heerlijke wedstrijd gezien."
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
50 minuten geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
18 uur geleden