Coach Jans ziet zijn elftal PSV verrassen met 'Utrecht-voetbal'
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans vond de manier waarop zijn elftal PSV bestreed nog belangrijker dan het behaalde punt: 1-1. "Toen ik bij deze club begon, heb ik gezegd dat je moet voetballen naar wie je bent. FC Utrecht staat ergens voor, voor een bepaalde manier van voetballen. Dit vond ik nou 'FC Utrecht-voetbal' vandaag", doelde hij op de felle en energieke manier van spelen.
FC Utrecht verloor in de Eredivisie op 6 oktober voor het laatst, met 1-0 bij FC Volendam. De tien duels daarna leverden 16 punten op (drie keer winst en zeven keer gelijk).
"We staan nog steeds pas op de veertiende plaats", aldus Jans. "Maar we willen ergens naartoe. Utrecht hoort te staan rond de zesde positie. Als we zo blijven voetballen, gaat ons dat ook wel lukken. Ook na de vroege tegentreffer zijn we de dingen blijven doen die we hebben afgesproken. Ik heb van onze kant een heerlijke wedstrijd gezien."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
8 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
9 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
9 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
10 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
13 uur geleden