Coach Jans ziet zijn elftal PSV verrassen met 'Utrecht-voetbal'
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans vond de manier waarop zijn elftal PSV bestreed nog belangrijker dan het behaalde punt: 1-1. "Toen ik bij deze club begon, heb ik gezegd dat je moet voetballen naar wie je bent. FC Utrecht staat ergens voor, voor een bepaalde manier van voetballen. Dit vond ik nou 'FC Utrecht-voetbal' vandaag", doelde hij op de felle en energieke manier van spelen.
FC Utrecht verloor in de Eredivisie op 6 oktober voor het laatst, met 1-0 bij FC Volendam. De tien duels daarna leverden 16 punten op (drie keer winst en zeven keer gelijk).
"We staan nog steeds pas op de veertiende plaats", aldus Jans. "Maar we willen ergens naartoe. Utrecht hoort te staan rond de zesde positie. Als we zo blijven voetballen, gaat ons dat ook wel lukken. Ook na de vroege tegentreffer zijn we de dingen blijven doen die we hebben afgesproken. Ik heb van onze kant een heerlijke wedstrijd gezien."
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
17 minuten geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
30 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Pawel Bochniewicz verlaat sc Heerenveen en keert terug naar Polen. De 29-jarige verdediger heeft een contract getekend bij Górnik Zabrze, de huidige nummer 2 van de hoogste Poolse competitie.
38 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari en Sergiño Dest keren terug in de basis bij PSV voor de thuiswedstrijd tegen NAC Breda. Saibari speelt voor het eerst sinds hij met Marokko de finale van de Afrika Cup verloor. Hij vult de positie van spits in, die vacant is door blessures. Dest keert terug na een lichte blessure.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Baas was de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam (2-0). "Dit is echt de eerste keer dat ik twee keer in een wedstrijd heb gescoord", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "Dat is mij zelfs als jeugdspeler nooit gelukt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de transfer van Mats Deijl afgerond. De 28-jarige rechtsback komt over van Go Ahead Eagles en tekende in Rotterdam een contract tot medio 2028, met een optie voor nog een seizoen. Deijl is al speelgerechtigd voor het thuisduel van Feyenoord met Heracles Almelo op zondag.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de druk op Feyenoord opgevoerd. De club uit de hoofdstad won van FC Volendam (2-0) en staat voor minimaal een dag tweede achter PSV in de Eredivisie. Youri Baas maakte voor rust beide doelpunten op aangeven van Rayane Bounida.
2 uur geleden