Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Jans weet niet wat hem overkomt met tweede plek FC Utrecht

Coach Jans weet niet wat hem overkomt met tweede plek FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ron Jans weet niet wat hem overkomt als trainer van FC Utrecht. Hij zag zijn ploeg na de winst van 1-0 op Heracles Almelo naar de tweede plaats in de Eredivisie klimmen. De achterstand op koploper PSV is 2 punten. "We hijgen ze in de nek, we komen eraan", zei Jans met de nodige ironie na afloop van de wedstrijd bij ESPN. "Ik weet echt niet hoe ik hiermee moet omgaan. Ik heb in mijn lange carrière als trainer nog nooit zoveel punten gehad na elf wedstrijden. Dit is voor mij ook nieuw."

Jans boekte zijn 250e overwinning als trainer in de Eredivisie. Hij is de derde trainer die kan pronken met dat aantal. Bert Jacobs (273 overwinningen) en Kees Rijvers (251) gingen hem voor. "Daar ben ik heel blij mee. Trots? Dat woord moet je niet te veel gebruiken", aldus Jans, die sprak van een 'gelukkige' zege. "Als ik kijk naar de statistieken, dan hebben we verdiend gewonnen, maar we mogen wel van geluk spreken. We begonnen goed, maar na het uitvallen van Mike van der Hoorn met een hoofdblessure werd het een hele rommelige wedstrijd. Het leek wel of beide ploegen van slag waren. Ook in de tweede helft was het rommelig, met veel technische fouten en veel te snel de lange bal."

Meer uit Voetbal

PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

1 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

13 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

13 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

14 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

14 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

15 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

15 uur geleden