Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Jans weet niet wat hem overkomt met tweede plek FC Utrecht

Coach Jans weet niet wat hem overkomt met tweede plek FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ron Jans weet niet wat hem overkomt als trainer van FC Utrecht. Hij zag zijn ploeg na de winst van 1-0 op Heracles Almelo naar de tweede plaats in de Eredivisie klimmen. De achterstand op koploper PSV is 2 punten. "We hijgen ze in de nek, we komen eraan", zei Jans met de nodige ironie na afloop van de wedstrijd bij ESPN. "Ik weet echt niet hoe ik hiermee moet omgaan. Ik heb in mijn lange carrière als trainer nog nooit zoveel punten gehad na elf wedstrijden. Dit is voor mij ook nieuw."

Jans boekte zijn 250e overwinning als trainer in de Eredivisie. Hij is de derde trainer die kan pronken met dat aantal. Bert Jacobs (273 overwinningen) en Kees Rijvers (251) gingen hem voor. "Daar ben ik heel blij mee. Trots? Dat woord moet je niet te veel gebruiken", aldus Jans, die sprak van een 'gelukkige' zege. "Als ik kijk naar de statistieken, dan hebben we verdiend gewonnen, maar we mogen wel van geluk spreken. We begonnen goed, maar na het uitvallen van Mike van der Hoorn met een hoofdblessure werd het een hele rommelige wedstrijd. Het leek wel of beide ploegen van slag waren. Ook in de tweede helft was het rommelig, met veel technische fouten en veel te snel de lange bal."

Meer uit Voetbal

Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

4 minuten geleden
Manchester City voor derde keer op rij gelijk in Premier League

MANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.

27 minuten geleden
FC Barcelona laat Athletic Club kansloos in halve finale Supercup

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.

28 minuten geleden
Napoli verspeelt met basisspeler Lang punten tegen Verona

NAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.

2 uur geleden
Aanvalster DellaPeruta op huurbasis naar Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.

4 uur geleden
Messi wil na voetballoopbaan geen coach maar clubeigenaar worden

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.

5 uur geleden
KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

9 uur geleden