Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Jans weet niet wat hem overkomt met tweede plek FC Utrecht

Coach Jans weet niet wat hem overkomt met tweede plek FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Ron Jans weet niet wat hem overkomt als trainer van FC Utrecht. Hij zag zijn ploeg na de winst van 1-0 op Heracles Almelo naar de tweede plaats in de Eredivisie klimmen. De achterstand op koploper PSV is 2 punten. "We hijgen ze in de nek, we komen eraan", zei Jans met de nodige ironie na afloop van de wedstrijd bij ESPN. "Ik weet echt niet hoe ik hiermee moet omgaan. Ik heb in mijn lange carrière als trainer nog nooit zoveel punten gehad na elf wedstrijden. Dit is voor mij ook nieuw."

Jans boekte zijn 250e overwinning als trainer in de Eredivisie. Hij is de derde trainer die kan pronken met dat aantal. Bert Jacobs (273 overwinningen) en Kees Rijvers (251) gingen hem voor. "Daar ben ik heel blij mee. Trots? Dat woord moet je niet te veel gebruiken", aldus Jans, die sprak van een 'gelukkige' zege. "Als ik kijk naar de statistieken, dan hebben we verdiend gewonnen, maar we mogen wel van geluk spreken. We begonnen goed, maar na het uitvallen van Mike van der Hoorn met een hoofdblessure werd het een hele rommelige wedstrijd. Het leek wel of beide ploegen van slag waren. Ook in de tweede helft was het rommelig, met veel technische fouten en veel te snel de lange bal."

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

8 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

10 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

11 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

11 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

12 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

12 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

17 uur geleden