Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Guardiola wil niet opgeven bij zwalkend Manchester City

Coach Guardiola wil niet opgeven bij zwalkend Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola is niet van plan Manchester City in de steek te laten. De Spanjaard wil de zwalkende club erbovenop helpen, zei hij in aanloop naar de confrontatie met Leicester City zondag in de Premier League. City heeft negen keer verloren in de laatste dertien wedstrijden en slechts één keer gewonnen.

"Ik geef niet op, ik wil er alles aan doen om de situatie om te draaien", aldus Guardiola, die Manchester City in de afgelopen zeven seizoenen zes keer naar de landstitel loodste. "Ik wil de mensen bij deze club niet teleurstellen. Het kost gewoon meer tijd om deze slechte reeks te beëindigen. Het gaat moeizamer dan gedacht", aldus de succescoach, die onlangs nog zijn contract verlengde bij de Engelse club.

Guardiola kan er niet omheen dat de vele blessures in zijn ploeg een rol hebben gespeeld bij de teloorgang. "We waren jarenlang ongelooflijk consistent, maar dat is nu niet het geval en de belangrijkste reden is dat zoveel belangrijke spelers geblesseerd zijn. Maar ik klaag niet, zo ben ik niet opgevoed. Dit is het leven en zo kan het gaan in het voetbal. Ik heb deze week teamspirit gezien in de trainingen, dus ook de ploeg zal blijven proberen weer wedstrijden te gaan winnen."

Meer uit Voetbal

AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

58 minuten geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

2 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

2 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

5 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

8 uur geleden
SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

22 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

23 uur geleden