Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Guardiola: we vergeten wel eens hoe goed Manchester City is

Coach Guardiola: we vergeten wel eens hoe goed Manchester City is

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De trip naar Saudi-Arabië, waar Manchester City afgelopen vrijdag de wereldtitel veroverde door Fluminense met 4-0 te verslaan in de finale, heeft de club opgepept. "We hebben ons daar herpakt en gereset.", zei coach Pep Guardiola na de 3-1-zege op Everton in de Premier League. "In het vliegtuig terug hoorde ik de spelers met elkaar praten. Ze wisten niet dat ik meeluisterde, maar ze spraken al over de wedstrijd tegen Everton. Wauw, dacht ik. Dat zijn mijn mannen."

City keerde door de zege op Everton terug in de top 4 met 37 punten, 5 minder dan koploper Liverpool, maar ook met een wedstrijd minder gespeeld. Het ging in de periode voor Kerstmis wat minder met de Engelse kampioen en winnaar van de Champions League. De ploeg van Guardiola verloor van Aston Villa en speelde gelijk tegen Tottenham Hotspur en Crystal Palace. "We spelen dit seizoen veel wedstrijden en er zijn mensen die zeggen dat we niet meer de oude zijn. Maar we hebben slechts één keer verloren in de laatste dertien wedstrijden. We vergeten wel eens hoe goed we zijn."

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

6 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

7 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

8 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

10 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

11 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

11 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

14 uur geleden