Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Guardiola rekent zich nog niet rijk bij Manchester City

Coach Guardiola rekent zich nog niet rijk bij Manchester City

LIVERPOOL (ANP) - Coach Pep Guardiola van koploper Manchester City trachtte na de fraaie zege bij kampioen Liverpool (1-4) de opstekende euforie rond zijn club een beetje de kop in te drukken. "In februari wordt niemand kampioen. We mogen vandaag even genieten en deze overwinning vieren, maar maandag moeten we allemaal weer met beide benen op de grond staan", betoogde de Spaanse toptrainer.

Manchester City won op Anfield voor de eerste keer sinds 2003. "Jammer alleen dat er geen publiek bij was", bekende Guardiola. "Een vol stadion kan hier ontzettend intimiderend zijn. Anfield maakt altijd wel indruk, maar met publiek nog veel meer. Hopelijk winnen we snel weer een keer in Liverpool, en dan wel met bezoekers."

Guardiola heeft met Manchester City in zijn vijfde seizoen de derde landstitel voor het grijpen. De voorsprong op nummer 2 Manchester United bedraagt nu 5 punten, met nog een wedstrijd in te halen. City lijkt niet meer te stoppen, met tien overwinningen op rij in de Premier League en veertien opeenvolgende zeges in alle competities. De doorgewinterde Guardiola wil echter niet te vroeg juichen. "Dit is een geweldige overwinning voor ons, we hebben 3 punten erbij, maar ons werk is nog lang niet gedaan."

Meer uit Voetbal

Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

12 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

12 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

13 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

13 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

15 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

15 uur geleden