Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Guardiola rekent zich nog niet rijk bij Manchester City

Coach Guardiola rekent zich nog niet rijk bij Manchester City

LIVERPOOL (ANP) - Coach Pep Guardiola van koploper Manchester City trachtte na de fraaie zege bij kampioen Liverpool (1-4) de opstekende euforie rond zijn club een beetje de kop in te drukken. "In februari wordt niemand kampioen. We mogen vandaag even genieten en deze overwinning vieren, maar maandag moeten we allemaal weer met beide benen op de grond staan", betoogde de Spaanse toptrainer.

Manchester City won op Anfield voor de eerste keer sinds 2003. "Jammer alleen dat er geen publiek bij was", bekende Guardiola. "Een vol stadion kan hier ontzettend intimiderend zijn. Anfield maakt altijd wel indruk, maar met publiek nog veel meer. Hopelijk winnen we snel weer een keer in Liverpool, en dan wel met bezoekers."

Guardiola heeft met Manchester City in zijn vijfde seizoen de derde landstitel voor het grijpen. De voorsprong op nummer 2 Manchester United bedraagt nu 5 punten, met nog een wedstrijd in te halen. City lijkt niet meer te stoppen, met tien overwinningen op rij in de Premier League en veertien opeenvolgende zeges in alle competities. De doorgewinterde Guardiola wil echter niet te vroeg juichen. "Dit is een geweldige overwinning voor ons, we hebben 3 punten erbij, maar ons werk is nog lang niet gedaan."

Meer uit Voetbal

Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

1 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

2 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

3 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

4 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

5 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

5 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

6 uur geleden