Coach Guardiola rekent zich nog niet rijk bij Manchester City
LIVERPOOL (ANP) - Coach Pep Guardiola van koploper Manchester City trachtte na de fraaie zege bij kampioen Liverpool (1-4) de opstekende euforie rond zijn club een beetje de kop in te drukken. "In februari wordt niemand kampioen. We mogen vandaag even genieten en deze overwinning vieren, maar maandag moeten we allemaal weer met beide benen op de grond staan", betoogde de Spaanse toptrainer.
Manchester City won op Anfield voor de eerste keer sinds 2003. "Jammer alleen dat er geen publiek bij was", bekende Guardiola. "Een vol stadion kan hier ontzettend intimiderend zijn. Anfield maakt altijd wel indruk, maar met publiek nog veel meer. Hopelijk winnen we snel weer een keer in Liverpool, en dan wel met bezoekers."
Guardiola heeft met Manchester City in zijn vijfde seizoen de derde landstitel voor het grijpen. De voorsprong op nummer 2 Manchester United bedraagt nu 5 punten, met nog een wedstrijd in te halen. City lijkt niet meer te stoppen, met tien overwinningen op rij in de Premier League en veertien opeenvolgende zeges in alle competities. De doorgewinterde Guardiola wil echter niet te vroeg juichen. "Dit is een geweldige overwinning voor ons, we hebben 3 punten erbij, maar ons werk is nog lang niet gedaan."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
29 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
29 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
13 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
14 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
16 uur geleden