Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Guardiola haalt uit naar Klopp in aanloop naar topper

Coach Guardiola haalt uit naar Klopp in aanloop naar topper

LIVERPOOL (ANP) - Coach Pep Guardiola van koploper Manchester City heeft in de aanloop naar de topper tegen landskampioen Liverpool, zondag op Anfield, flink uitgehaald naar zijn collega Jürgen Klopp. Volgens de Spanjaard heeft de Duitse trainer van Liverpool zichzelf laten kennen met enkele uitlatingen over City. "Dat had ik niet van hem verwacht. Ik dacht dat hij zo'n soort coach niet was", sneerde Guardiola.

Klopp zei eerder op vrijdag dat Manchester City heeft kunnen profiteren van een gedwongen coronapauze van "twee weken" rond de jaarwisseling. "Wij hebben die onderbreking niet gehad. Mede daardoor is het voor ons nu een zware tijd en voor andere teams minder zwaar."

Het duel van City op 28 december met Everton werd uitgesteld vanwege een uitbraak van het coronavirus in de selectie van Guardiola. Daardoor had de club uit Manchester een paar vrije dagen extra, tussen de wedstrijd op tweede kerstdag tegen Newcastle United (2-0) en het duel met Chelsea (3-1) op 3 januari. In die laatste wedstrijd miste Guardiola door het coronavirus nog acht basisspelers.

"Klopp vergist zich", sprak Guardiola op sarcastische toon. "We hadden twee maanden vrij, nee, drie, nee, vier maanden konden we rust nemen. Jürgen zal toch echt beter op zijn kalender moeten kijken. We hebben Covid-19 gehad, we hebben een week niet gevoetbald en daarna met veertien spelers op Stamford Bridge gewonnen. Dat zijn de feiten. Als ik Jürgen zondag zie, zal ik hem hierop aanspreken. Hij moet weten dat hij fout zat."

Liverpool moet in eigen stadion winnen om kansrijk te blijven in de titelrace. De nummer 4 heeft nu een achterstand van 7 punten op City, dat bovendien nog een wedstrijd moet inhalen.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

6 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

9 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

10 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

11 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

14 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

14 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

14 uur geleden