Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Coach Grosso van Olympique Lyon ontslagen

Coach Grosso van Olympique Lyon ontslagen

LYON (ANP/AFP) - Olympique Lyon heeft coach Fabio Grosso ontslagen. De Italiaanse trainer moet vertrekken door de slechte resultaten.

De oud-voetballer ging in september aan de slag bij de club waar hij als verdediger actief was. Hij volgde Laurent Blanc op, die met de club 1 punt uit vier wedstrijden haalde. Maar Grosso kon ook niet voor succes zorgen. In de acht wedstrijden onder zijn leiding boekte de ploeg één overwinning. Lyon staat op de laatste plaats in de Ligue 1.

Grosso kende een roerige tijd bij de club. Bij het duel eerder dit seizoen met Olympique Marseille werd de spelersbus van Lyon bekogeld met stenen door aanhangers van Marseille. Grosso raakte daarbij gewond aan zijn gezicht. De verwondingen werden met twaalf hechtingen behandeld.

Pierre Sage neemt de taken van Grosso voorlopig waar.

Meer uit Voetbal

Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

53 minuten geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

57 minuten geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

4 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

4 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

17 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

18 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

19 uur geleden